Revize dělohy a běhání

Anonymní
20.2.21 22:49

Revize dělohy a běhání

Dobrý den,
jsem aktivní běžkyně, běhala jsem i v těhotenství doktor mi to jen doporučil, ale musela jsem bohuzeo podstoupit revizi dělohy ☹️ne kvůli běhu, sama jsem si nijak neublížila, ale má to chronické důvody ☹️ a proto má otázka zní, když mám nervy, vztek, špatnou náladu, vše řeším běháním. Nyní jsem 4 den po revizi a má otázka zní ublížila bych si, kdybych si šla zabehat? Psychicky by mi to strašně pomohlo, nic mě nebolí, cítím se dobře, ale nevím co na to by řeklo tělo ☹️ máte některá zkusenosti? Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19399
20.2.21 22:53

To ses asi měla zeptat v nemocnici při propuštění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5848
20.2.21 22:55

Nedělala bych to. Já jela asi 10 dni po revizi na hory, cítila jsem se fyzicky dobře… a ten první den byl takový zaprah, ze jsem večer měla svalovou horečku a celá se klepala, jak mi bylo zle. Zbytek hor jsem lyžovala, ale neprehanela to. Trochu mě to vyděsilo.
Ale je to jen moje zkušenost a jak pisu - JÁ bych to nedělala (byť taky beham)
Možná spousta jiných bude mít jiné zkušenosti a víc tě povzbudi.

(Navíc já už vím, ze gynekologicke zákroky u mě spouštějí alopecii, takže se tuplem vyhýbám zátěži po takovém zákroku)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.2.21 23:01

A nemohla by sis pro začátek jenom zachodit, aby to bylo šetrnější?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52160
20.2.21 23:04

Ted byla v tydnu kolegyne a ma doporucene, ze nema zatezovat telo chozenim do schodu 1-2 tydny. Hned druhy den sla do prace a dela v patre. Ona je turbo mys. Ale krom tech schodu ted vic odpociva. Takze chvilku bych behani vypustila, max. se prochazet plouzive. At si neco nezpusobis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1579
20.2.21 23:10

Děloha se musí správně zavinout, takže běhání spíš ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1668
21.2.21 06:40
@Anonymní píše:
Dobrý den,
jsem aktivní běžkyně, běhala jsem i v těhotenství doktor mi to jen doporučil, ale musela jsem bohuzeo podstoupit revizi dělohy ☹️ne kvůli běhu, sama jsem si nijak neublížila, ale má to chronické důvody ☹️ a proto má otázka zní, když mám nervy, vztek, špatnou náladu, vše řeším běháním. Nyní jsem 4 den po revizi a má otázka zní ublížila bych si, kdybych si šla zabehat? Psychicky by mi to strašně pomohlo, nic mě nebolí, cítím se dobře, ale nevím co na to by řeklo tělo ☹️ máte některá zkusenosti? Děkuji za odpověď.

Běž se projít a opatrně. A uvidíš. Já jsem po potratu taky měla sil na rozdávání, ale i při delší chůzi, jakékoliv zátěži na břicho, jsem měla bolesti. Potratila jsem teda až v 2.trimestru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
21.2.21 10:07

Já byla běhat týden po revizi a nebylo to ono. Byla jsem dost unavená. Za další 4 dny už naprosto OK, zkus a uvidíš 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat