potvrzení těhotenství

472
7.8.05 12:31

potvrzení těhotenství

Ahoj Hoky,
chtěla jsem se vás zeptat,jestli jít si k doktorovi potvrdit těhotenství na přelomu 7-8tt neni pozdě.Ve čvtrtek se mi ukázali // :D a my příští týden jedeme na dovču a vracíme se až koncem měsíce.Byla by možnost jít ještě než odjedeme,ale to se mi zdá brzy,protože když jsem čekala naše první dítě,šla jsem k doktorovi na začátku 6tt a on mě poslal do nemocnice,protože na ultrazvuku nic neviděl a měl podezření na mimoděložní těhot 8O .No,naštěstí to nebylo.
Kdy jste šli vy si potvrdit těhotenství?
Je tu některá,která taky zjistila že čeká dubňátko?
Díky za odpovědi,Kelinka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4097
7.8.05 12:54

Ja jsem byla poprve u dr. v 7tt a myslim, ze vetsinou v teto dobe uz je neco videt, takze dr. muze tehu lepe potvrdit, nez v 6tt ci drive. Klidne bych pockala do doby po dovolene, pokud se citis dobre, nemas zadne problemy a nekrvacis.

Bara

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1294
7.8.05 12:57

Ahojky,

já protože jsem se léčila v Pronatalu, tak jsem měla těhotenství potvrzené už v 6 týdnu. Když jsem pak šla ke svému gynekologovi, tak mi oznámil, že je spoustu času a objednal mě až na skoro 13 týden do těhotenské poradny.

Měj se krásně a hezkou dovču.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
7.8.05 14:55

Ahoj ja som išla k svojemu lekárovi, keď som bola 5tt. Ale moja známa navštívila gynekológa keď bola v 6 mesiaci tehotenstva!!! Myslím si že potvrdiť tehotenstvo na prelome 6-7t nie je neskoro. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7873
7.8.05 15:32

Já být tebou, tak jdu už před dovolenou. Vždyť tenhle UZ se dělá proto, aby se zjistilo, jestli je mimi tam co má. Co kdyby to bylo mimoděložní a tys odjela na dovolenou, kde by ti začli problémy. Lepší je předem vědět, jak to je. A když tak Dr. nebude nic vidět, tak nevadí, aspoň jsi to zkusila. Já byla na UZ v 5.tt a bylo to vidět dobře.
Alenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
7.8.05 19:48

Ahojky,
mě můj doktor potvrdil těhotenství v 6tt a bylo to dobře poznat i to, jestli je zatím všechno vpořádku.
Já být tebou tak bych šla ještě před dovolenou, už jen pro klid a kdyby se ti něco stalo, tak mohou i lékaři konzultovat tvůj stav mezi sebou. Jestli máš chvilku, tak tam raději zajdi.:)
Gratuluji k mimískovi! :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
7.8.05 19:59

Ahojky.
Já byla na první návštěve v 6tt+4 a bylo vidět už i srdíčko.Někteří Dr. nemají UZ ve své ordinaci a dělají sono až později. Přelom 7-8tt se mi nezdá pozdě na návštěvu gyn.
Přeji Ti hezkou dovolenou a pohodové těhu.
Páček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
7.8.05 20:13

já taky byla na uz v 6tt a už nám ťukalo srdíčko. Běž radši před než po. Krásné těhu a dovču

• Citovat
  • Nahlásit
Jaa
1150
7.8.05 20:17

Ahojky:O)
Já jsem byla u Dr. v 6tt (+pár dní, už nevím kolik) a na UTZ už byla vidět ta malilinkatá tečička a taky už nám ťukalo srdíčko:O))). Být Tebou, raději bych tam zašla ještě před dovčou, ať víš, že je vše ok.
Přeji krásnou dovolenou, bezproblémové těhu a hlavně zdravé mimi!
Jaa a Sára

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
7.8.05 21:02

Ahoj,
já jsem to taky zjistila v 5 tt a šla jsem hned u doktora na sono a bylo to vidět, ale stejně mě pozval na další prohlídku až za měsíc a to mi teprve vystavil průkazku.
Blahopřeji :P
Lenka

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
7.8.05 21:48

potvrzení těhu

Ahoj, já jsem byla poprvé u dr. dle menzes už 7t+6/ cca 4 dny po pozitivním testu- dřív jsem pořád byla jaksi přesvědčená, že to je hormonální porucha, že není možné aby to vyšlo už první měsíc/, ale na utz nebyla vidět akce srdeční a to už by měla, takže jsem se dost vyděsila, gestační váček byl v ale děloze. Nakonec se ukázalo, že mimi je cca o 10-14 dní mladší , než podle menzes mělo být. Vše dobře dopadlo a je jí dnes 18 m.SARA

• Citovat
  • Nahlásit
472
7.8.05 23:34

Ahoj holky,
díky za odpovědi.Celkem jeste mě „nahlodaly“,byla jsem rozhodnutá jít na gyndu až po dovče,ale je fakt lepší před.Aspoň budu mít jistotu,že je vše OK.Kelinka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3678
8.8.05 09:00

AHoj, pokud nemá dr UTZ u sebe v ordinaci, tak tě na něj asi stejně nepošle, já jsem už 13tt a teprve zítra jdu na svůj první UTZ. Dřív to prý nemá smysl a potvrzení mi dělal jen z krve.. Myslím, že v 6tt není ještě pozdě.

Jarka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
8.8.05 09:37

Ahoj Kelinko,
dívala jsem se na stránky svého gynekologa (i když u každého je to asi jinak) a tam po vynechámí menstruace doporučují náskledující:

Co má žena udělat, když jí vynechá menstruace?
Je vhodné počkat 2-3 dny. Potom si můžete koupit v lékárně těhotenský test a při pozitivním výsledku je dobré navštívit svého lékaře co nejdříve, při negativním je vhodné počkat další 2-3 dny. Pokud se ani potom nedostaví menstruace, navštivte svého gynekologa.

ztaženo z
http://www.gynekolog.cz/…/dotazy.html

Hodně štěstí
Lila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
8.8.05 14:06

Ahoj Kelinko,
já jsem byla u doktora potvrdit těho přesně 5tt.Bylo to krásně vidět,takže bych taky šla před dovčou.
Hezkou dovču s těhotenskou průkazkou,pa L.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat