Poukazky na vysetreni

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
9.1.22 18:02

Poukazky na vysetreni

Dobry den.
Jdu si pro radu.
Jsem prvorodicka, vse je pro me nove a bohuzel se obcas ztrácím.
Dostala jsem 3 poukazy na vysetreni.
Uz mi bohuzel doktor nerekl, v jakem tydnu si mam kam dojit. Proto bych se rada poradila s vami.
Jsem v 13.tydnu, zitra jdu na prvotrimestralni ultrazvuk.
1. Poukazka je OGTT - hrazene pojistovnou. V jakem tydnu se chodi?
2. Potom mam dve poukazky na vysetreni, ktere si mam platit sama a je to echo plodu a UZ. Na netu jsem cetla, ze tato vysetreni plati pojišťovna, a tak mam v tom zmatek, jestli jsem si nespletla vysetreni.
Dekuju za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
268
9.1.22 18:06

Na 1. Screening jsi byla, ze? Zmenila bych doktora, tohle je na nic. Ultrazvuků je vic, co jeste tam je napsane? A na cukrovku mas jeste cas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 18:09

Jsem 15 tt a na cukrovku jsem nebyla vůbec ještě. Nevím kdy se chodí.

Byla jsem na šijovem projasnění, to jsem si platila, ale to je navíc ale a je dobrovolné.
A pak ultrazvuk a nic jsem neplatila a to jsem u soukromého gynekologa.
:think:

• Citovat
  • Nahlásit
56521
9.1.22 18:12

OGTT se dělá 24.-28.tt, tam nebývá třeba se objednávat, nebo minimálně ne nijak dramaticky předem. Ostatní budou asi utz kolem 20.tt, ale v klidu bych tam cinkla už teď, řekla jim, v jakém jsi tt a jaký máš poukaz a oni už ti nějaký termín dají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10834
9.1.22 18:30

@Angee95 OGGT se u nás objednává. Ted je brzy, ale stejně už tam můžeš zavolat a rezervovat si místo. Na netu ti vyjedou laboratoře, kde to dělají. Uz a echo se dělává spolu během jednoho vyšetření (aspoň u mě to tak bylo). Zaplatila jsem plnou částku a recepční mi rovnou vytiskla papír pro pojištovnu na proplacení. Vyber si podle recenzí pracoviště a zavolej si o termín. Rovnou se ptej na cenu vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat