Pouštění videí u krmení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 17:50
Pouštění videí u krmeni

Ahojky také musíte pouštět malému miminku videa nebo písničky u krmení??mám půlrocni dcerku a ještě před dvoumi měsíci dopijela bez protestu a teď do ní něco nacpu jen když ji něco pouštím..už jsem z toho na nervy nechci aby si na to moc zvykla ale jinak to zatim nejde nějaké rady a zkušenosti s tím?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaci89
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 05.07.19 18:07

Tak asi nema hlad, kdyz nechce a u pisnicek ji zabavy neco jineho, tak to dopije.dala bych jentoco si sama vezme

atominnka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 05.07.19 18:12

Ne. nemusím a nemusela jsem. Prostě snědli jen to, co snědli.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 05.07.19 18:19

Ne. Když nechce jist, už asi nemá hlad. Přece do sebe nemusí nabouchat vždycky všechno, ne? Zadelas si na problém v pozdějším věku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 18:37
@ProfZav píše:
Ne. Když nechce jist, už asi nemá hlad. Přece do sebe nemusí nabouchat vždycky všechno, ne? Zadelas si na problém v pozdějším věku.

@ProfZav vypije teď jen to co při narození i to je ok?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 18:42
@Kaci89 píše:
Tak asi nema hlad, kdyz nechce a u pisnicek ji zabavy neco jineho, tak to dopije.dala bych jentoco si sama vezme

Bez písniček vypije 60 ml a s písničkama těch 100 tak nevím jen chci aby neubývala dřív toho vypila vice

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 05.07.19 18:42
@Anonymní píše:
@ProfZav vypije teď jen to co při narození i to je ok?

Tak záleží, jak pribira. Moje dítě potřebovalo na jídlo naopak maximálně klid, jinak koukal, co kde litá a nejedlo. Za chvilku budeš začínat s příkrmy, tak toho mléka bude ubývat. Jestli dítě prosperuje, neřešila bych. Ne každý musí mít doma cvalika.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 05.07.19 18:44

Treba ji mlicko prestalo chutnat.syn mel taky v pul roce totalni bojkot.ale mel uz prikrmy.vy nemate? resila jsem to tady taky, vypil treba jen 40ml a vic ani tuk. mleko jsem mu prestala davat.ted v 10m zas mleko pije jak das. doktorka rikala at ho nenutim kdyz nechce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 18:45
@ProfZav píše:
Tak záleží, jak pribira. Moje dítě potřebovalo na jídlo naopak maximálně klid, jinak koukal, co kde litá a nejedlo. Za chvilku budeš začínat s příkrmy, tak toho mléka bude ubývat. Jestli dítě prosperuje, neřešila bych. Ne každý musí mít doma cvalika.

Příkrmy už dáváme přes měsíc a k doktorovi teprve půjdeme teď tak uvidime

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 05.07.19 18:58
@Anonymní píše:
Příkrmy už dáváme přes měsíc a k doktorovi teprve půjdeme teď tak uvidime

Tak jestli ji příkrmy, tak asi tolik mléka nepotřebuje. Pokud ti jde o dostatek vápníku a tak, tak to UM primichej do jidla.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 05.07.19 19:34

Ne to zkušenost opravdu nemám, kojenci by se ani na televizi dívat neměli. Kde k tomu přišla, přece se s tím nenarodila, víš to jistě, že jí míň kvůli tomu, není to něčím jiným_

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 19:38
@alun-ka píše:
Ne to zkušenost opravdu nemám, kojenci by se ani na televizi dívat neměli. Kde k tomu přišla, přece se s tím nenarodila, víš to jistě, že jí míň kvůli tomu, není to něčím jiným_

Naji se i trochu když ta hudba jen hraje ale víc když ji ukazuju telefon napadly ke leda zoubky ale zatím nevidime a už to trvá dva mesice

belladonna
Závislačka 3198 příspěvků 05.07.19 19:55

Raději bych skončila. Nic podobného se nedoporučuje, má jíst v klidu bez rušení. Kamarádka si taky dítě takto navykla a holku u toho krmí a to jí budou skoro tři roky. Podle mě zbytečný špatný návyk.

zudina
Závislačka 2588 příspěvků 1 inzerát 05.07.19 20:25

Ja poustela taky videa ale proto ze dite neprospivalo a nechtelo jist a jedlo jen u videa. Ted mu jsou 2 roky a ja ho to hodne tezko odnaucuju. Doporucuju co nejdriv prestat

lucynka25
Extra třída :D 10065 příspěvků 06.07.19 07:41

Vubec s tím nezačínat. Taky měla dcera takový zlozvyk okolo 2 let a hodně rychle jsem to odnaučila.
Těd jsme dávali pohádky akorát u moře v restauraci, aby holky seděly v klidu a mys e mohly najíst, doma zase vědí, že už nic takového nebude úplně v pohodě..když je nejhůř takhle někde venku, tak proti tomu nic nemám, ale doma nee.
Ale musím říct, že jsem se až divila, že skoro u každého stolu, kdo měl malé dítě, jedlo u telefonu, či tabletu 8o dnešní doba no..těžko říctt, zda to tak mají i doma (byli tam převážně rusáci)
Ale zpět k tobě..je horko, tak prostě nemusí mít chuť, nebo můžou růst zoubky a to se taky nechce jíst..nebo jak poznala jídlo, už se jí moc nechce pít UM..příčin může být mnoho. Zkus pátrat. Nebo zkus jiné UM, nebo jí to stačí. Jak prospívá?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama