Poustite pred spanim diteti hudbu?

13496
27.8.09 07:58

Poustite pred spanim diteti hudbu?

Ahoj holky

tak by me zajimalo zda vase deticky usinaji pri hudbe.
Vsude snad v kazdem filmu kdyz deti jdou spat,rodice jim natahnou cokoliv je tam hraci a hudba hraje a ditko usina.

My teda koupili v tchibo kazetak kde jsou i ukolebavky a casovac ale poustim na tom pres den pisnicky.

Nemuze si na to ditko zvyknout a pak bez hudby vubec neusnout?Nebo po dohrani zacit brecet a rodic musi prijit a vec zase natahnout?

Diky Tamara

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
27.8.09 08:03

Ahoj,tak mi teda natahujem kolootc.Jednou az dvakrat podle rychlosti usinani ale vetsinou usne na 1,5natazeni.Jestli si muzou zvyknout myslim si ze jo.Ale je spousta lidi co usina pri hudbe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
27.8.09 09:05

U nás kolotoč neměl úspěch, spíš ho vytrhoval z usínání a při dohrání byl takový zmatený. Takže dokud jsem kojila (do dvou let), tak spolu potmě a potichu v posteli, teď přečtem pohádku nebo dvě, všude pozhasínám (sám to vyžaduje) a potichu usne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
27.8.09 10:01

My zacli cca ve 2r3m poustet detske pisnicky z CDcka. Ma to ale jen doma a kdyz spi mimo domov (min. 2× do tydne) tak to nevyzaduje a usne i v tichu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
27.8.09 10:01

Hudbu nepouštíme, ale máme kluky naučený na pohádky na CD. Přes den i večer, se vždy pohádka přečte z knihy a pak se kluci uloží do postýlek a pustí se CD s pohádkama. Oni poslouchají a u toho usnou. S Honzíkem pak máme dohodu, že pokud ve dne! celé CD skončí a on nebude ještě spinkat, tak může stávat protože je odpočinutý. Naučila jsem HOnzíka na usínání u CD cca v těch 18m. Než se narodil Tom, abych se pak mohla věnovat miminku a nemusela třeba ležet s ním a čekat až usne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
27.8.09 10:56

Ahoj Tami
ja prckovi uz od miminka poustela k usinani cd s detskymi pisnickami (Skakal pes, Prsi prsi atd…), protoze usinal sam v pokojicku, tak aby se nebal… Zacala jsem mu je poustet cca ve 4 mesicich a poustim mu je doted :) Ale je to spis jen moje sila zvyku, bezpecne vim, ze na tom zavisly neni, protoze uz nekolikrat usinal mimo domov, nebo treba usinal v dobe, kdy nesel proud, a naprosto bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
31.8.09 15:41

Ahoj, teď dceři před spaním zpívám, ale když byla mimi, usínala u metalu :D. Nejprve jsem zkoušela taky zpívat, ale to trvalo i 20 minut než usla, tak jsem přešla na manželovu metalovou metodu, a byla tuhá během první písničky.

Jinak já jsem si taky vždycky před spaním pouštěla mluvené slovo, nejprve Hurvínka a pak Cimrmana :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.19 14:57
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama