Použitá manduca

Anonymní
8.8.11 16:56

použitá manduca

Ahoj holky. Nevíte prosím, kde bych levně sehnala použitou manducu? :think: Zdá se, že je to hodně používané nosítko, ale na internetových bazarech jich až tak moc není a když ano, tak mi cena 2.000 apod. příjde dost přemrštěná, když vezmu, že nosítko už není v záruce a je použité. Díky moc za případnou radu :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1863
8.8.11 17:01

ahoj, já si dala inzerát tady na bazárek a ozvala se mi jedna paní a prodala mi ji za 1750Kč jen párkrát použitou. taky jsem sháněla kde se dá a pod 2000Kč se shání dost těžko…je o ně dost zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12877
8.8.11 17:10

No ona onošená kvalita je pořád kvalita, takže se té ceně nedivím. To jen tak na okraj. Kde sehnat neporadím. :oops: Co www.nosenideti.cz se pozeptat, třeba výhledově někdo bude prodávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
8.8.11 17:24

Souhlas s Flyingfrog, ona i použitá je prostě kvalitní :nevim: A počítej s tím, že ji později sama prodáš se ztrátou několik set :wink: Největší koncentrace nosítek je právě na www.nosenideti.cz v sekci bazar :)
Nebo zkus štěstí na www.ebay.de, ale podle mě výrazně levněji nekoupíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1055
8.8.11 17:29
Anonymní píše:
Ahoj holky. Nevíte prosím, kde bych levně sehnala použitou manducu? :think: Zdá se, že je to hodně používané nosítko, ale na internetových bazarech jich až tak moc není a když ano, tak mi cena 2.000 apod. příjde dost přemrštěná, když vezmu, že nosítko už není v záruce a je použité. Díky moc za případnou radu :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Přesně, jak píšeš!
Já jsem nakonec udělala tak, že jsem si manducu půjčila v jednom shopu a pak jsem se zpětně domlouvala, jak to udělat, abych si ji mohla nechat. Nakonec mi paní majitelka nabídla ponechání za cenu zálohy a to bylo dva tisíce korun. Což mi vzhledem k tomu, že manduca vypadá jako nová a lepší nabídky jsem nenašla, přišlo docela férové.
Nevím sice, kolikrát byla půjčená, ale neřeším, protože fakt vypadá výborně a manžel to zkoumal, že vypadá v pořádku, vše jak má být.

Držím palce, ať seženeš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
8.8.11 17:29

http://www.nosenideti.cz/bazar.php

Pravidelně projížděj i bazárek na NošeníDětí, občas se tam objeví Manduca do 1500

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
8.8.11 17:35

mimibazar. Tam jsem bez problému sehnala skoro novou za 1800 i s poštovným. Ale musí se člověk koukat a být rychlej …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1863
8.8.11 17:41

jo, na MMB musí být člověk rychlý, ale bývají tam taky. já to nikdy nestihla. btw. berry, žes to byla Ty, kdo mi ji tam vyfoukl :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
8.8.11 17:46

Je fakt, že se prodávají jeté manducy dost vysoko, ale lidi to berou, nedivte se. Já si pořídila novou, už to nebyl zas až takovej rozdíl. Za 2,5 vč. poštovného a navíc s návlekama na nožky, punčochama a ponožkama v ceně. Tak se to aspoň trošku kompenzovalo. A celé to zaplatil dědeček malé, tak ještě líp:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
8.8.11 18:02

:lol: Mišo tenkrát tam byly skoro souběžně 2 za stejnou cenu. U první jsem moc zaváhala,tak po druhé jsem čapla a neváhala. A NELITUJU !!!!! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
8.8.11 18:06

Ahoj-já ji vydražila na aukru za 1500 i s poštovným.Chce to fakt hledat.Těch bazarových portálů je spousta-já hledala tři týdny a vyplatilo se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1863
8.8.11 18:46
berry4 píše: :lol: Mišo tenkrát tam byly skoro souběžně 2 za stejnou cenu. U první jsem moc zaváhala,tak po druhé jsem čapla a neváhala. A NELITUJU !!!!! :palec:

já vím, to byla legrace :mrgreen: . nakonec jsem taky sehnala pěknou červenou a jsem ráda, je to supr věc :palec:
jinak zakladatelko, vyplatí se fakt vyčkat a sledovat všechny možné internetové bazary a kolem těch 1500 by se měla dát sehnat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
8.8.11 18:47

Já projížděla denně MMB, nosenideti a branu k dětem, sehnala jsem za 1800,– prakticky novou, ale chce to hlídat, no, moc jich není :think:
A dostala jsem k ní i originál účtenku, takže ji mám ještě v záruce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4151
8.8.11 18:59

http://www.mamaja.cz/…ova-2-jakost
Tady je Manduca nová z obchodu za dvojku, poštovné asi zdarma, nezjišťovala jsem…Ale cena podle mě super! Je jen poškrábaná spona, píší, takže to na nošení nemá vliv :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
8.8.11 18:59

Ahoj, s Manducou nemám zkušenost, ale mohu nabídnout nosítko Mai Tai, ke kterému mám podomáckou došitou „kapucku“ na spinkání. Nové stálo 1800 (+ taška, když ho nepoužíváš + přebalovací podložka). Viděla bych to na tisícovku?
Vím, že tu není bazárek, ale když píšeš jako anonymní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama