Povánoční dovolená v ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucik2011
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 24.10.14 15:27
Povánoční dovolená v ČR

Potřebuju tip na dobré ubytování v ČR kam by se dalo jet po vánocích na dovolenou. Snad jediný požadavek je vnitřní bazén a fajn by byla i herna pro děti. Nejlépe do 200 km od Brna. Díky všem

Reakce:
Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 24.10.14 16:04

Mezi Štědrým dnem a Silvestrem? Nebo až leden, únor? My se modlíme, aby nám zarezervovali termín na konci února. Jedivé volné pokoje mají dvoulůžkové a to my zrovna potřebujeme. Podle mě už bude hodně obsazeno.
My teda chceme na hory.

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 24.10.14 16:08

@Izzz My nepotřebujeme hory, nelyžujeme, spíš nějaký wellnes. Myslela jsem mezi štědrým dnem a silvestrem

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 24.10.14 16:10

@lucik2011 Tak pak asi neporadim a 200km od Brna je pro mě daleko, nic tam neznám :) Ale tak obecně bych si tipla, že bude narváno…tak přeju, ať vyberete něco pěknýho a užijete si to

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >