Povedla někoho realitka?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.10.21 01:37

Povedla někoho realitka?

Dobrý večer, chci se zeptat, jestli je tu někdo, koho podvedla někdy realitka. Já kvůli realiťacce přišla o spoustu peněz jen proto, že mne zmanipulovala… ☹️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6360
25.10.21 01:50

Tak bys ji mela hnat k odpovednosti. A co udelala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 06:42

Co to presne znamena? Pribuzny prisel o 50 tisic, ale on nemel chut to resit s pravnikem, udajne by byl v pravu, ale chtel mit klid a nechal to byt.

• Citovat
  • Nahlásit
2068
25.10.21 07:30

Tak tipuju, ze vas zmanipulovala k taplaceni provize, i kdyz nebylo vubec jiste, zda dosahnete na hypoteku, je tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.21 07:45

Já myslím, že pokud někdo hledá realitku k prodeji či koupi nemovisti vždy je dobré realitku prověřit. Kouknout jaké má recenze. Myslím, že nejlepší je doporučejí od známého, který s realitní kanceláří spolupracoval. Já toto štěští měla a na doporučení kamarádky prodala rodinný dům přes realitku Krása bydlení a naprostá spokojenost. Opravdu je důležité předem vše prověřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6357
25.10.21 07:56

Ano, u mě to bylo vždy, když jsem jednal s realitkou, tak to byl podvod, naštěstí mě to nestálo žádné peníze. Řadu známých ale realitky připravila o dost peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 07:58

Jo, babička nechtěla pomoct s prodejem bytu, že to zařídí její bratr(byt byl dědictví po dalším bezdětném sourozenci). Zařídil, domnívali se, že byt prodávají za 2,5 milionu, prodali za 900 tisíc.
Ten byt tu milonovou cenu měl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 08:07

Jojo snažili se nas obrat o 100 000 z rezervačního poplatku, dostali jsme ho zpět. Byly to nervy. Jinak 1× nam pred podpusem smlouvy zvedly cenu o 1,5 milionu a podruhe, jen během dvou telefonátů pan realitak zvedal cenu, nevím kam bychom se dostali, než bychom nemovitost koupili :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
6360
25.10.21 08:41
@kalie píše:
Tak tipuju, ze vas zmanipulovala k taplaceni provize, i kdyz nebylo vubec jiste, zda dosahnete na hypoteku, je tak?

To jde ale zakomponovat do rezervacni smlouvy.Dela se to tak bezne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
25.10.21 08:54
@jannina1 píše:
To jde ale zakomponovat do rezervacni smlouvy.Dela se to tak bezne.

Ja vim, ze dela, ti mene seriozni hodne na lidi tlaci. Ti vice setiozni treba i velkou cast rezervaci pri neuspechu vrati. S dobrymi mravy jednani vetsiny rk nema nic spolecneho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
25.10.21 13:08

To se pořád ještě děje? Kdysi před 10 lety se to stávalo, dnes se snad nikdo nemusí nechat podvést…ale chápu, někdy jsou to zdatní manipulátoři.
Kamarádka kdysi podepsala smlouvu, že prodá jen s realitkou a byla tam pokuta 300k, když by si to prodala sama. Kamarádka si toho nevšimla a peníze musela zaplatit. Pak to nějak proběhlo médii a bylo to uznáno jako nekalá praxe, takže dnes to už snad nikdo nedělá. Ale tehdy o ty peníze přišli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 13:13

@safina ale dělají, říká se tomu „exkluzivita“.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat