Pověra o nevolnostech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LollaD
Povídálka 37 příspěvků 13.12.18 13:38
Pověra o nevolnostech

Ahoj všem, včera jsem byla na kontrole u doktorky, protože jsem začala trpět hodně extrémní nevolností, tak tomu říkala. Prostě po každém jídle to jde ven a ne jen po jídle, ale můžu se jen napít šťávy a je to to samý, prostě se mi dělá zle ze všeho. :) Ale to není to na co se chci zeptat.
Doktorka mi řekla takovou pověru, kterou jsem já ještě teda neslyšela. :D Prý se říká, že čím víc je mamince špatně, tím zdravější a dokonce i chytřejší bude její dítě. Tak si říkám, že musím mít v břiše snad dalšího Einsteina. :D Slyšeli jste o tom někdy?
Jestli mi to neřekla jen proto, že viděla jak trpim a chtěla mě nějak povzbudit, protože já tohle nikdy neslyšela. :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11621 příspěvků 13.12.18 13:40

To je dobra blbost :lol:

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 13.12.18 13:41

Ja muze doktorka neco takoveho vypotit :)

Aduš8
Závislačka 3047 příspěvků 13.12.18 13:41

@LollaD asi tě chtěla spíš povzbudit, protože já bych jinak musela mít dítě věčně nemocné a úplně hloupé. V prvním těhotenství jsem ani jednou nezvracela a teď jsem v 7tt a jen včera mi bylo večer špatně po večeři. Ale,, ustála jsem to". :lol:

Malike
Extra třída :D 13231 příspěvků 13.12.18 13:42

@LollaD první tři měsíce jsem zvracela jak Amina a mám postižené dítě.

LollaD
Povídálka 37 příspěvků 13.12.18 13:42
Pověra o nevolnostech

@Tichošlápek
Já jsem si taky říkala, když mi to říkala, tak jsem se jen na ni podivala a říkám „Co?“. :D

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25533 příspěvků 13.12.18 13:43

Když doktorka něco takového vypustí, tak doufám, že dá patřičně najevo, že si dělá srandu. :zed: :zed:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7095 příspěvků 13.12.18 13:44

O tom sem neslyšela, zato moje dr říkala že když je mi v prvním trimestru zle tak to bývá známka že těhotenství dobře prosperuje, tak sem se aspon tím uklidňovala :D ale možná na tom něco bude, já sem první těhotenství doslova problila a mam zdravého kluka, nikdy nebyl nemocný víc jak rýmu a i je když ho porovnám třeba s Dětma kamarádek mnohem vyspělejší :)

Pidulka1991
Závislačka 3086 příspěvků 13.12.18 13:45

Blila jsem az do porodu a dcera je furt po nemocnicich :nevim: , asi jsem :poblion: spatne :lol: …

LollaD
Povídálka 37 příspěvků 13.12.18 13:45
Pověra o nevolnostech

@Malike
To mě mrzí, držím palce, ať se máte dobře.
Já si taky říkám, že nevolnosti s něčím takovým přece nemají nic společného. :)

LollaD
Povídálka 37 příspěvků 13.12.18 13:48
Pověra o nevolnostech

@jenny.fields
Ona se teda netvářila nějak, že by to měl být vtip. :D Tvářila se tak, že je to svatá pravda. Ani se neusmála, kdyby jo, tak o tom ani nepřemýšlím. :D

VánočníMáma
Povídálka 20 příspěvků 13.12.18 13:48

Já jsem mezi 8. a 11. týdnem zvracela tak, že jsem byla téměř inventářem na pohotovosti v noci u Apolináře. Když jsem tam byla třikrát během pěti dnů, tak mi doktorka řekla, že takhle blbě bývá při holkách a že bude alespoň zdravá :mrgreen: :mrgreen: :lol:

To byla zrovna doba horkého léta v Praze (teď 30+6), měli jsme ve starém bytě spací patro … dvakrát jsem skončila na infuzích, rozeblilo mě všechno - muž, když se v noci otočil nebo prudce pohnul, zmínka o jídle (brutální byla hořčice :? :? :mrgreen: ) .. kolem 15tt to začalo ustupovat a druhý trimestr celkem na pohodu. A je to holka :mrgreen: :mrgreen:

LollaD
Povídálka 37 příspěvků 13.12.18 13:49
Pověra o nevolnostech

@Kriss Tina
To je zajímavé. O tom mi říkala taky, že je to známka i toho, že je všechno v pořádku. :)

tininas
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 13.12.18 13:51
@LollaD píše:
Ahoj všem, včera jsem byla na kontrole u doktorky, protože jsem začala trpět hodně extrémní nevolností, tak tomu říkala. Prostě po každém jídle to jde ven a ne jen po jídle, ale můžu se jen napít šťávy a je to to samý, prostě se mi dělá zle ze všeho. :) Ale to není to na co se chci zeptat.
Doktorka mi řekla takovou pověru, kterou jsem já ještě teda neslyšela. :D Prý se říká, že čím víc je mamince špatně, tím zdravější a dokonce i chytřejší bude její dítě. Tak si říkám, že musím mít v břiše snad dalšího Einsteina. :D Slyšeli jste o tom někdy?
Jestli mi to neřekla jen proto, že viděla jak trpim a chtěla mě nějak povzbudit, protože já tohle nikdy neslyšela. :D

Ahoj.

Tak z logiky věci je to pověra a Tvá doktorka by se spíš měla nazývat šamanka. :)

Už několikrát jsem slyšela, že kdo zvrací, nepotrácí. :)

Nezvracela jsem ani v jednom těhotenství a děti se narodily v termínu.
Určitě bych neřekla, že jsou nějak zvlášť nemocné (antibiotika ani jednou). A s tou chytrostí - zatím se vyvíjí docela v normě a jsou i prý dost bystré, co tak slyším o nich od okolí. :)

Přeji Ti, aby nevolnosti brzy ustoupily a ty si užívala těhotenství.

Příspěvek upraven 13.12.18 v 13:52

LollaD
Povídálka 37 příspěvků 13.12.18 13:52
Pověra o nevolnostech

@VánočníMáma
Mě zase řekla, že to bude asi kluk, že jsem prý zkrásněla. :D A že holky berou krásu. Tak, když jsem zkrásněla, tak budu mít kluka.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >