Screening 1. a 2. Trimestr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hapi.isis
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 13.12.18 13:32
Screening 1. a 2. Trimestru f-centrum Prostějov

Ahoj maminy, chci se zeptat na zkušenosti s f-centrem v Prostějově. Doktor mi řekl, že se platí oba screeningy. Myslela jsem, že druhý platí pojišťovna. A provádějí screening v ordinaci nebo někam pacientky odesílájí? Děkuji za odpovědi.

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30152 příspěvků 13.12.18 13:34

Do F centra nechodím, chodím na vodní, ale na screeningy jsem vždy jezdila do Olomouce ( bud Polák, nebo Marková FNOL )…platila jsem vždy jen první..
Jinak mám pocit že screening dělá jen Bilík? a ten ordinuje na vodní..ale jistá si stopro nejsem..a ještě v nemocnici by měli dělat.. :think:

LeonkaLenka
Povídálka 41 příspěvků 13.12.18 13:57

@smurfka letos je to uz jinak,plati se vsechny 3screeningy,u prvni­ho syna pred 2lety jsem taky platila jen ten prvni a jeste mi ho pojistovna proplatila,ale ted jsem ve 32tt a platila jsem vsechny :nevim:

tininas
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 13.12.18 13:59
@LeonkaLenka píše:
@smurfka letos je to uz jinak,plati se vsechny 3screeningy,u prvni­ho syna pred 2lety jsem taky platila jen ten prvni a jeste mi ho pojistovna proplatila,ale ted jsem ve 32tt a platila jsem vsechny :nevim:

Ahoj.

Fakt? Tak to je drsné.

A jestli se můžu zeptat, u které jsi pojišťovny?

LeonkaLenka
Povídálka 41 příspěvků 13.12.18 14:24
**@tininas u vseobecne,ano..za kazdy tisic  :(
S.maya
Závislačka 4391 příspěvků 13.12.18 16:38

VZP moc nepodporuje rodiny s dětmi. Od roku 2018 si klientky hradí všechny screeningy. Moje doktorka me na to upozornila, pokud budu plánovat druhé, ať se prehlasim k jiné pojišťovně. Bohužel jsem to nestihla.

U prvního těhotenství jsem za každý monitor platila 250,– u mé doktorky

Když mi ho dělali v porodnici tak natáčeli max 10 minut. Ostatní tam seděly 30 minut. :nevim:

LeonkaLenka
Povídálka 41 příspěvků 13.12.18 17:00

@S.maya nic si neplatim,utz u dr ani monitory,a ty screeningy ted plati vsichni,pry zjistili ze ty ultrazvuky jakoze ty pristroje jsou drahe a dr u toho stravi treba 20min u kazde tak ze proto to zpoplatnili

hapi.isis
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 13.12.18 17:58

Moc děkuji za odpovědi všem holky. Vůbec jsem netušila že to zpoplatnili. @smurfka podle toho co jsem našla na internetu posílají na screening do Olomouce. Druhý prý dělá paní doktorka Marková.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30152 příspěvků 13.12.18 18:23
@hapi.isis píše:
Moc děkuji za odpovědi všem holky. Vůbec jsem netušila že to zpoplatnili. @smurfka podle toho co jsem našla na internetu posílají na screening do Olomouce. Druhý prý dělá paní doktorka Marková.

Ta je fajn..byla jsem u ni na prvnim..moc prijemna a pecliva

Lucy277
Nováček 1 příspěvek 14.12.18 13:11

Ahoj, já jsem byla teď na druhém screeningu (ve 20. týdnu) a dostala jsem od gynekologa jen žádanku na screening a nic jsem neplatila. První screening jsem platila 950Kč (to jsem žádnou žádanku od gynekologa nedostala) ale to mi pojišťovna proplatila. Jsem u RBP a jsem teda z Ostravy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >