Povodně 2020

777
14.6.20 18:57

povodně 2020

Holky, znáte někoho, koho o tomto víkendu vyplavila velká voda a potřeboval by třeba pomoc? Ráda bych pomohla třeba materiálně, ale nevím, jak zajistit, že pomáhám potřebným. Nebo nemá s tím někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

594
14.6.20 19:09

Zkuste se zeptat ve vašem kraji u hasičů.. Budou mít nejlepší přehled.. A můžete sama třeba postihnutou rodinu osobně poznat. Jste hodná :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777
14.6.20 19:19
@Zlobolka123 píše:
Zkuste se zeptat ve vašem kraji u hasičů.. Budou mít nejlepší přehled.. A můžete sama třeba postihnutou rodinu osobně poznat. Jste hodná :srdce:

Já jsem ale z oblasti, kde naopak skoro vůbec nepršelo. Byli tu jen dusno jak v prádelně. Kamkoliv, kde by pomoc potřebovali, to mám osobně daleko, ale chtěla jsem nabídnout pomoc jinak než osobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
14.6.20 19:22

@barbarossa jo tak.. Já mám od sebe zatopené 2 oblasti.. Obě cca hodinku autem ale vím to jen z netu. Osobně tam nikoho neznám :nevim: Ale jen lehké zatopeni. Nezávidím lidem co se jim dostane pod vodu třeba půlka domu :,( Tak snad najdete kdo pomoc vážně potřebuje. :hug:

Příspěvek upraven 14.06.20 v 19:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777
14.6.20 19:28

My měli vodu metr vysoko v roce 2009, tehdy nám také pomáhali i neznámí lidé, tak jsem chtěla nyní „splatit“ dluh společnosti a pomoci zas na oplátku já jiným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
14.6.20 19:47

Jsem potěšená, že i v této době se najdou lidé se zájmem pomáhat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
14.6.20 22:39
@barbarossa píše:
My měli vodu metr vysoko v roce 2009, tehdy nám také pomáhali i neznámí lidé, tak jsem chtěla nyní „splatit“ dluh společnosti a pomoci zas na oplátku já jiným.

U nás to dneska řádilo.. Byt tebou, dojedu do nějaké oblasti, obejdu např hasiče nebo obvolam.. Na místě uvidíš nejlíp..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama