Matka nebo otec v nouzi

4
17.5.20 16:20

Matka nebo otec v nouzi.

Ahoj nabízím drobnou pomoc rodiči samoživitely v nouzi. Podmínka je, že musíš pracovat nebo na MD, penize Ti nepošlu, ale zajistím osobně, jen to co se týká dětí, obědy ve škole, družina, školka, kroužky, sport, školní vybavení, oblečení atd… záleží na dohodě. Napiš mi, vše se dá řešit i dlouhodobě. Podmínka pro Tebe : v lepších časech pomoc pošleš dál. Karlovarský nebo Plzeňský kraj, jsem sice mobilní, ale jezdit někam dál je časově náročné. Nehledám sex ani vztah, tak mě prosím ušetřete blbých komentářů. Jen pomoc v nouzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2401
17.5.20 16:43

A tobě taky někdy pomohl v nouzi? Jen by mě to zajímalo, jestli máš proto touhu/potřebu zase ty někomu pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
17.5.20 16:51

Jo, znám to osobně na vlastní kůži. A ne nemám potřebu, prostě chci, vím že se to dneska už moc nenosí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.20 19:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
523
17.5.20 21:24

Chválím, nedávno jsem viděla podobný inzerát na FB v okolí Karvinska, kde pán nabízel možnost pomoci mamince/tatínkovi v hmotné nouzi, že pomůže dítěti školkového/školního věku zaplatit třeba kurz houslí, jazykový,… to co to dítě baví ale rodič na to nemá, s tím, že dotyčný vyžadoval docházku a nekuřáckou osobu samoživitele/lky.
Je hezké, že chce ještě v dnešní době někdo pomoci druhému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama