Chování mé matky

Anonymní
28.4.20 07:49

Chování mé matky

Ahoj, chci se vypsat, poradit a vědět nestranny názor k mému tématu. Moje matka je kapitola sama pro sebe. Nevím jak se s tím poprat. Od mládí se o rodiče starám.
Jsem rozvedená a mám přítele a dospělou dceru a také bratra.
Jako děti jsme vyrůstali s mým bratrem, který je o 5 let mladší nežli já. Bratr měl vždycky všechno od rodičů, byl mladší a tak veškerou práci doma jsem musela zastat já… Vždy mi říkali on je malej! Ale ani přesto jsem na bráchu nezanevrela. Vdala jsem se a odstěhovala a pořídila si dceru. S rodiči jsem se vidala téměř každý den. Můj tehdejší manžel rodičům na domě udělal spoustu práce a snažili jsme se jim pomáhat jak se dalo a to i bratrovi ex manžel hodně pomohl. Pak dostala mrtvici má babička a máma na mě chtěla ať si ji vezmu domu a starám se o ní, protože máti byla před důchodem a kdyby babička zemřela tak by máma práci již nesehnala. O babičku jsem se starala 6 let než zemřela. Byly to těžké časy, protože babička byla už dost zlá ???? no hlavně na mě, protože semnou žila… Po té jsem nastoupila do práce, ale rodiče již byli starší a důchody nemají moc velké tak jsem za nimi i s rodinou denně do cházela a starala se o ně i s manželem
Nyní s mým partnerem se o ně též staráme. Mamka s námi jezdila na výlety, nákupy, muž ji vozí po doktorech apod. Pořád brečí, že si nemůže nic koupit z důchodu. Můj muž ji koupil linoleum do celého bytu 3+1, sporák, manželské postele, tátovi kolo, opravuje mu auto, předělal jim celou koupelnu a plno dalších věcí.. nakupujeme jim jídlo a trávíme s nimi víkend. Bratr skoro nikdy nepracoval… ???? Po smrti babičky o, kterou jsem se starala dala máma byt po babičce bratrovi a ještě peníze na odkup bytu do osobního vlastnictví. Jenže bratr nepracoval tak mu rodiče museli platit inkaso.. Po té být prodal a nastěhoval se na vesnici do baracku (kůča), kterou mu dal můj muž dohromady..Ze zbytku peněz z bytu jsem dostala já s mou rodinou 100 000 Kč, ostatní si nechal bratr. Na domě mu můj chlap udělal zateplení. Peníze bratr propil a pak ho vykradli.. Koupili jsme mu postel, kamna na tuhá paliva (každý rok dřevo na zatop), televizí, počítač, telefon již 3! Zidle, stůl, mikrovlnou troubu, sedací soupravu. Táta mu koupil sporák. Máma bratrovi každý týden dělá nákupy a s tátou mu je vozí. Já jsem pro mámu svině, debil, prasnice, dokonce mi řekla, že se diví, že se mnou můj muž je, že je blb a kdyby si našel ženskou udělá lépe. Prý se nedivi, že mě babička nenáviděla, že se tomu nedivi. Já se jí hnusim, jsem tlustá prasnice a ještě hnusna k tomu (mám 60kg), moje máma 130 kg. Má dcera jí říkala babi proč se nechovás tak jako ke strejdovi i k mamce.. A ona říká, protože nechci! Babi a udělala by jsi tohle někdy i pro mamku kdyby neměla jako strejda.. Ne, protože nechci. Včera jsem u rodičů byla a nechala jsem máme dovézt sedací soupravu a křesla. Její slova no to je hnus, na tom se nedá sedět, já to rozstipu
Ty krávo, koukej si to odvézt. Volala jsem chlapovi, že to musíme dát pryč. Máma jde okolo mě a říká tátovi.. Hele kráva jedna už si si stěžuje, svině vyzrana. Z kuchyně volala tobě přeji jen to nejhorší ty svině. Táta říká nechte toho a ona na mě já bych ti něco řekla a já tak řekni a ona, že můj chlap má někoho jiného.. Už jsem to nevydržela a odešla domu s brekem. Moje matka mě nenávidí.. Snad mi to už ani nevadí, ale já se o rodiče musím postarat a i o bráchu. Omlouvám se jen jsem se potřebovala vypsat, protože je mi hrozně.. ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12001
28.4.20 07:55

Ne, ty se o ně všechny opravdu starat nemusíš 8o Pomáhat rodičům, ok, ale tohle? Mají tě jako služku a peněženku. Vykašlala bych se na ně, a žila si svůj život. Utni to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
28.4.20 07:59

Jsi milionářka že cpeš peníze do rodiny, která si toho neváží 8o. Přestaň s tím, přestaň se o tvou rodinu starat a peníze investuj do svého bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5870
28.4.20 08:00

Nestarala bych se! Nechodila bych tam! Máš snad svoji hrdost. Nechat si takhle nadávat, proč jako?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 08:01

Nevidím důvod, proč se o ně staráš, když o to očividně nestojí a neváží si toho. Houby musíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1121
28.4.20 08:02

Dej si teď slib, že už k tý strašný ženský nepáchneš! Přeci nechceš aby tvoje dítě vidělo, že s tebou někdo takhle jedná. Nejsi povinna se starat ani o matku ani o bratra. Peníze co jsi do teď cpala těm vyžírkům dávej dceři na spoření a každej rok si dopřejte pěknou dovolenou. Matce bych napsala zprávu, že pro mě skončila gauč, že zítra odvážíš a víc o nich nechceš slyšet. Musís být silná, ale uvidíš jak moc se ti bez těch hrozných lidí uleví. (A ne neboj neumřou bez tebe hlady když můžou dotovat tvýho vych*anýho bratříčka)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22796
28.4.20 08:02

Zakladatelko máš ke své rodině fakt nezdravý vztah. Nikdy se k tobě nebudou chovat lépe, když jim toto chování toleruješ. Měla by ses na ně všechny vykašlat. Nejsou nemohoucí. Mohou se starat sami. Není to žádná tvoje povinnost!!! Bratra akorát podporuješ v lemplovitosti. Proč mu pomáháte, opravujete, finančně dotujete? To ti ty peníze nechybí? Okrádáš svým chováním vlastní dítě. Když bratr nemaká, ať nejí a v zimě zmrzne. S matkou, která by mě titulovala jako ta tvoje už bych neprohodila ani slovo. Dokud by se neomluvila. Nechápu jak toto všechno můžeš snášet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 08:14

Děkuji moc, potřebovala jsem to slyšet, protože já pořád obvinuji sebe a myslím, že když jim něco dám bude to lepší! Můj chlap říká, že máma se nudí, protože celý den sedí doma a nikam nejde a tak vymysli jak se zabavit. Je mi to líto, ale už to nedávám a vám moc díky za ty slova co mě nakopli :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
2122
28.4.20 08:15

Nezlob se na mě, ale pokud si toto všechno necháš líbit, posluhuješ jim a finančně je dotuješ a myslíš si, že musíš, tak potřebuješ odbornou pomoc. Vůbec to nemyslím ve zlém. Prosím Tě seber se pro začátek vyhledej psychologa a začni to řešit.
Nevím, proč Ti nevyšlo první manželství, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby v tom Tebou popsané hrálo značnou roli. mysli prosím na sebe a svoji rodinu -partnera, dceru…
Tvoje matka není normální a není normální to neřešit-ideálně utnutím kontaktu. Vím, že to není snadné, ale pro Tvoji záchanu bohužel nezbytné. Držím palce a posílám sílu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6592
28.4.20 08:19

Tvoje máma je strašná, ale promiň ty jsi hloupá, proč pro ně děláš to všechno? :think: My se v rodine máme rádi, pomáháme si, rozumime si, přesto já pro své rodiče nedělám zdaleka tolik co ty, ani by to nechtěli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 08:24

@prokr díky a máš pravdu, jsem až nezdravě závislá na rodičích. 😪 Chtěla jsem rodině co nejvíce pomoct, aby bylo dobře. Já se chtěla máme snad zavděčit, ale toho se nikdy nedočkam. Je na mě moc zlá a stále mě ponizuje a uráží. Pak mě vyhazuje, že tam nemusím lézt. Stále si stěžuje, že co jí všechno je a, že chce umřít.. To nám říká celý život. Až teď chápu jak je zlá
Vůbec nevím proč, muž mi tvrdí, že to tichá závist, že já mám v uvozovkách všechno a bratr nic… 😪 Bratr nemá ani rodinu, jen alkohol a je na sociálních dávkách.. 😪 Jo já to myslela dobře.. Ona pořád brečela, že by si přála sedačku do pokoje a tak jsem ji ji koupila a tohle jsem nečekala. Budu se starat o dceru s rodinou a svého chlapa. Jen mi je líto, že jsme rodičům pořídili psa civavku a já ji miluji a nebudu se s ní vídat. 😪

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 08:27

@Alušáček, já vím teď už to vím.. Jak se říká jak jsem stará tak jsem blbá. Dcera mi říká totéž mami vždyť ty tam jsi každý den, vždyť ty ji nemůžeš ani chybet a tak každou zlost si vybije na tobě.

• Citovat
  • Nahlásit
3748
28.4.20 08:28

Já tě chápu, ty nemilované děti si pořád říkají, že když udělají ještě víc, tak konečně překročí tu hranici nelásky a ten rodič si uvědomí, co pro něj to dítě všechno dělá a začne ho mít rád. Ale víš co? Takhle to nefunguje. Tvoje matka tě nemá a nebude mít ráda. A ty se s tím musíš smířit a přestat se sebou nechat orat. Co ti dávají oni kromě pocitu méněcennosti? Některý boj člověk musí vzdát, aby vyhrál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
28.4.20 08:29

Až příště budou po vás něco chtít, tak jim řekněte že jste tlustá a líná takže z toho nic nebude. A k tomu bych jim všem pěkně spočítala kolik financí jste do nich investovala s tím že to chcete vrátit a kdykoli se ozvou tak se zeptat jestli pro vás mají zpátky vaše peníze. Nemyslím, že by vám něco zaplatili, ale aspoň by vám mohli dát pokoj. Tohle nemá nikdo zapotřebí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
28.4.20 08:31
@Anonymní píše:
@prokr díky a máš pravdu, jsem až nezdravě závislá na rodičích. 😪 Chtěla jsem rodině co nejvíce pomoct, aby bylo dobře. Já se chtěla máme snad zavděčit, ale toho se nikdy nedočkam. Je na mě moc zlá a stále mě ponizuje a uráží. Pak mě vyhazuje, že tam nemusím lézt. Stále si stěžuje, že co jí všechno je a, že chce umřít.. To nám říká celý život. Až teď chápu jak je zlá
Vůbec nevím proč, muž mi tvrdí, že to tichá závist, že já mám v uvozovkách všechno a bratr nic… 😪 Bratr nemá ani rodinu, jen alkohol a je na sociálních dávkách.. 😪 Jo já to myslela dobře.. Ona pořád brečela, že by si přála sedačku do pokoje a tak jsem ji ji koupila a tohle jsem nečekala. Budu se starat o dceru s rodinou a svého chlapa. Jen mi je líto, že jsme rodičům pořídili psa civavku a já ji miluji a nebudu se s ní vídat. 😪

Jaky ma zivot tva matka a bratr, neni ale tvoje vina. Tobe taky prece zadarmo nikdo nic neda a musis si na to vydelat. Venuj se dceri a partnerovi a hned se ti bude zit lepe :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat