Pozice junior účetní

14.4.20 23:47

Pozice junior účetní

Dobrý den, nejsem si jistá jestli to semka patří, ale budu doufat, že tu najdu pomoc. Studuji 3. Rokem obchodku a pomalu začínám uvažovat, co po škole. Je dnes žádané místo junior účetní? Pár inzerátů jsem našla, ale spíše starších. Předem děkuji za jakoukoliv odpověď :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.4.20 04:21

Zdravím, ano, různých junior uchycení v tomto oboru je určitě dost. A moc to doporučuji. Začněte v nějaké firmě, kde si vas pod křídla vezme zkušenější účetní. Z vlastní zkušenosti vim, že teorie ve škole a praxe se hodně liší. Bez takové zkušenosti nebudete podle me nikdy moct začít pracovat na živnostenský list a to je v tomto oboru velmi výhodné. Taky samozřejmě musíte pro získání živnostenského listu mit požadovanou delku praxe. Me se nejvíce osvědčilo misto, kde jsem spolupracovala s vice firmami, které se v průběhu měsíce uctovaly - outsourcing. Take jsem to dělala moc ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
1254
15.4.20 07:18

@Kathriyen28 Určitě je to dobrá činnost, kde se daji vydelat zajímavé peníze. Nezapominejte však na anglictinu, která je taky důležitá. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.20 17:31

Děkuji mockrát za rady :D :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie