Pozitivní test a MS

92
11.8.21 17:43

Pozitivní test a MS

Ahojky, chci se zeptat. Samozřejmě vím, že doktor mi řekne víc, ale chci jen zjistit jiný názor a zkušenosti.

S přítelem se snažíme o miminko. Vysadila jsem tedy HA a proběhla normální MS a potom jsme se snažili. Další MS nepřišla což mě nijak nerozhodilo, protože jsem si říkala, že to bude rozhozené, když jsem vysadila HA. Pouze jsem 2× špinila. Nedalo mi to a 60dni od začátku poslední menstruace jsem udělala test vím, že je to dlouho, ale říkala jsem si, že nechci plašit. Test vyšel pozitivní, ale 2dny potom jsem dostala MS tak nevím co myslíte je to biochemické těhu nebo můžu být pořád v tom? Určitě pak udělám další test až MS skončí jen chci znát váš názor zkušenosti díky🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25324
11.8.21 17:49

Může to být cokoliv, tady ti nikdo neřekne o co jde. Na biochemické se mi zdá pozdě, to spíš potrat, ale záleží kdy proběhla ovulace no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
11.8.21 21:45

V případě, že jsi měla těhu test pozitivní nečekala bych a udělala si ráno další a případně mazala k doktorovi 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
13.8.21 19:54

Určitě k doktorovi půjdu a test si udělám hned jak budu doma. Bohužel mě to zastihlo při cestě na dovolenou tak půjdu hned jak se vrátím. Děkuju za odpověďi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat