Poznání pohlaví

47
8.1.20 15:43

Poznání pohlaví

Ahoj, myslíte si, že to je holka nebo kluk? Jeden doktor řekl jeden den, že holka a druhý doktor o den později spíš kluk. :-) Je to fotka z UZ z 13. týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22265
8.1.20 15:59

Za mě kluk🤣co je..ehm..žádoucí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
8.1.20 16:02

@Liška2014 Já si taky myslím, že to je spíš kluk, ale nevím, jestli ten výstupek není nožička. :-)
Já bych spíš chtěla holčičku a přítel zase kluka. :-) Nakonec to stejně bude jedno, hlavně ať je to zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
8.1.20 16:11

@Anonym 17 já chtěla holku a mám 2 kloučky :mrgreen: nikdy bych neměnila. Ale opravdu tipuju pinďu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
8.1.20 16:13

A já si zase myslím, že to z obrázku vůbec nelze určit, protože není vidět mezi nohy a ten pahýl na pupíku je pupečník. Ale nejsem gynekolog. Asi si budete muset počkat na další UTZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3431
8.1.20 16:21

@Beata.xy naprostý souhlas, tady na těch profilovych fotkách prakticky nikdy nelze určit pohlaví, i doktor když chce kouknout na pohlaví musí koukat mezi nohy.

Zatím jste málo těhotná, ještě počkejte na 2.screening. Hlavně ať jste oba/obě zdravý, opravdu nic není dulezitejsi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18994
8.1.20 16:28
@89Luca píše:
@Beata.xy naprostý souhlas, tady na těch profilovych fotkách prakticky nikdy nelze určit pohlaví, i doktor když chce kouknout na pohlaví musí koukat mezi nohy.Zatím jste málo těhotná, ještě počkejte na 2.screening. Hlavně ať jste oba/obě zdravý, opravdu nic není dulezitejsi :mavam:

Ale to je nesmysl. Ve 13tt se pohlaví určuje podle sklonu pohlavního pahorku, protože pohlaví není vyvinuté. Pohledem mezi nohy nezjistí vůbec nic, to až v pozdější fázi těhotenství. V tomto období se naopak určuje pouze z profilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
8.1.20 17:24

@Liška2014 Já určitě taky nebudu litovat, pokud to bude kluk. Prý jsou víc fixovaný na mámu než holky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
8.1.20 17:29

@89Luca
@Beata.xy
@Janli

Tak uvidíme, co to nakonec bude. Ten doktor, co říkal, že holka, tak mi dělal vnitřní ultrazvuk a najednou řekl, že ví, co to je. Ten druhý, co říkal spíš kluka (od něho jsou ty fotky), tak dělal jen vnější ultrazvuk. Tak nevím, jestli jeden typ ultrazvuku je schopný ukázat víc než druhý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
8.1.20 19:28

Ahoj. Já byla taky nedočkavá a studovala tohle, viz. obrázek. Tipuju kluka :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
8.1.20 19:54

@dendishek Taky jsem na tyhle obrázky koukala podle toho si taky spíš tipuju kluka. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3431
8.1.20 21:56

@Janli opravdu? Nebudu se hádat, nejsem odborník, ae u obou těhotenství určoval pohlaví tak, že právě koukali mezi nožky, ae nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3431
8.1.20 22:02

@Anonym 17 to mohu potvrdit, mám 6 letyho syna, a ten se se mnou furt mazlí, má neustálou potřebu me blizkosti. Je to mazilek. Teď máme 4 týdenní holčičku tak uvidíme jaká bude jednou ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
8.1.20 22:11
@Anonym 17 píše:
@Liška2014 Já určitě taky nebudu litovat, pokud to bude kluk. Prý jsou víc fixovaný na mámu než holky. :)

Můj čtyřletý syn je taky velký mazel a mamánek. Sestra má holku, budou ji tři, a ta naopak vůbec mazlivá není. Ale asi se takto paušalizovat úplně nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
8.1.20 22:25

@89Luca @Beata.xy
To jste mě potěšily. :) Sice si hrozně přeju holčičku, ale když jsou kluci takovýhle, tak to určitě nebude vůbec špatný. Třeba si holčička povede příště. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat