Práce delegáta/animátora

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 19:12

Práce delegáta/animátora

Ahoj :)
Chtěla bych zkusit něco jiného… je tu někdo, kdo pracuje jako delegát nebo animátor v Itálii, Řecku, Turecku, Egyptě nebo Spojených arabských emirátech? Jaké jsou takové ty všeobecné požadavky na toto povolání? Stačí angličtina? Jaké vzdělání? Cca plat? Musím se přestěhovat do té země nebo to je jen sezonní práce? V jakém období jsou výběrová řízení a jaká je šance se někam takhle dostat? Budu vám všem vděčná, když se se mnou podílíte o vaše slušnosti :) :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
643
8.7.22 13:17

Ahoj, já dělala jedno léto delegátku v Řecku na ostrově Korfu, ale to už tak 15 let zpět. Bylo to krásné léto, ale taky náročné. V první řadě po mě v cestovce chtěli, ať mám udělán kurs průvodce cestovního ruchu, bez něj se se mnou vůbec nebavili. Pak třeba vědet dobře anglinu, každý další jazyk výhodou, ale angličtina ti vesměs stačí. V té zemi nemusíš vůbec bydlet, je to sezónní práce, ale třeba takové Turecko, Egypt - tam je delegát většinou dýl, protože je tam sezona delší, já byla v Řecku jen 4 měsíce, opravdu ta hlavní sezona. Kámoška byla v Turecku 6 měsíců. Plat - záleží co všechno cestovka proplatí. Nám proplácela dopravu, pohonné hmoty do skútru, ubytování a polpenzi. Bylo to 9000 mesíčně. Bavíme se o roce 2007. Jiným delegátum z Maďarska posílala o něco víc, zas neměli tam stravu. Tak to já raději míň peněz a bez starostí. Vařili tam výborně a to nejsem nějaký jedík. Výběrová řízení probíhají přes cestovky a posílají se tam životopisy tak leden - březen. I když mě se povedlo i koncem května, ale to byla vyloženě náhoda, jedna holka náhodou vypadla, tak vzali narychlo mě. Myslím, že tohle léto už to asi nedáš, všichni delegáti už jsou ve svých destinacích, ale takhle za rok, když splníš výš uvedené, tak i jo. Důležitý je ten kurs, angličtina, schopnost se rychlo rozhodnout, empatie, lebo lidi jsou různí, klidně ti zavalají, že jim v pokojí líta komár a ruší je, nebo že nevědí jestli si mají oblíct bílou košili či modrou, at poradím. A to je to nejmíň. Já nelituju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat