Práce, krádež

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
8.1.22 03:20

Práce ,krádež

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat bývala kolegyně odcizila z práce jednou nebo dvakrát nějaké zboží co nemělo velkou hodnotu nevím teda jestli i peníze ale dala výpověď a už není mezi námi máme kamerový systém na kterém to možná jde vidět ale kamery nejsou v moc dobre kvalitě nahlasila jsem to na vedení ale spis mě zajímá jestli z toho i po tom co už tam nepracuje muže mít nějaký postih jestli ji můžou stíhat mam z toho divne pocity ze bonzuji a mužů ji ještě zavarit ale říct jsem to taky musela děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8.1.22 03:50

Podle mě to už se tím nikdo z vedení crcat nebude, zbytečně by si přidelavali práci - sama říkáš, že nešlo o velké částky. A ty se v tom už taky nestourej, zbytečně si děláš stresy a premejslis v noci nad nesmysly… (Jako já :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
8.1.22 03:59

@Kunikula Strhana
Na noční mám čas premyslet tak furt nad něčím dumam😁 měli na ni podezření ale než zacli něco řešit odešla sama ale je to par dni co odešla je to čerstvé a ještě jsem jim dala podnět tak jsem si říkala jestli je to možný vedení je celkem přísne a hned by to řešili i přes policii a trestní rejstřík vždy vyhrožovali tak mi hlodalo i svědomí ze jsem ji možná zavarila přece jen to byla fajn holka asi měla nějaký zkrat nikdy nic takového neudelala tak mě to i po tom mrzelo kdyby ještě kuli mne měla problémy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1124
8.1.22 06:26

Tak jestli jeste nikdy nic takoveho neudelala, to vy nemuzete vedet. Muze byt fajn jak chce. Ted je na vedeni, jak se s tim popasuje a nechte to na nich. Uz bych to dal neresila.. Jestli mate vycitky, ze jste to nahlasila, nemejte. Tak vsichni vime, ze krast se nema. Mohlo se na to casem stejne prijit a mohli by podezrivat kohokoli, treba i vas a nic prijemneho by to urcite nebylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3694
8.1.22 06:35

Když už bonzuješ, tak si aspoň doplň nějakou tu interpunkci. To se nedá číst 🙈 Jako jo, krást se nemá, ale když tam už není, zvýšila sis aspoň laťku u toho vedení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36411
8.1.22 06:38
@Ellie247 píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat bývala kolegyně odcizila z práce jednou nebo dvakrát nějaké zboží co nemělo velkou hodnotu nevím teda jestli i peníze ale dala výpověď a už není mezi námi máme kamerový systém na kterém to možná jde vidět ale kamery nejsou v moc dobre kvalitě nahlasila jsem to na vedení ale spis mě zajímá jestli z toho i po tom co už tam nepracuje muže mít nějaký postih jestli ji můžou stíhat mam z toho divne pocity ze bonzuji a mužů ji ještě zavarit ale říct jsem to taky musela děkuji

Proč jsi to nešla nahlásit, když tam kolegyně ještě pracovala? Na to nemáš koule, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9011
8.1.22 07:50
@Ellie247 píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat bývala kolegyně odcizila z práce jednou nebo dvakrát nějaké zboží co nemělo velkou hodnotu nevím teda jestli i peníze ale dala výpověď a už není mezi námi máme kamerový systém na kterém to možná jde vidět ale kamery nejsou v moc dobre kvalitě nahlasila jsem to na vedení ale spis mě zajímá jestli z toho i po tom co už tam nepracuje muže mít nějaký postih jestli ji můžou stíhat mam z toho divne pocity ze bonzuji a mužů ji ještě zavarit ale říct jsem to taky musela děkuji

Bonzačka, srab a ještě píšeš jak retard. :roll:
To je kombinace. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80465
8.1.22 07:54
@Šmoulice píše:
Bonzačka, srab a ještě píšeš jak retard. :roll:
To je kombinace. :pocitac:

Doufám, ze bys taky nenabonzovala nekoho, kdo by tvym rodičům ukradl peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38253
8.1.22 08:06
@Ellie247 píše:
@Kunikula Strhana
Na noční mám čas premyslet tak furt nad něčím dumam😁 měli na ni podezření ale než zacli něco řešit odešla sama ale je to par dni co odešla je to čerstvé a ještě jsem jim dala podnět tak jsem si říkala jestli je to možný vedení je celkem přísne a hned by to řešili i přes policii a trestní rejstřík vždy vyhrožovali tak mi hlodalo i svědomí ze jsem ji možná zavarila přece jen to byla fajn holka asi měla nějaký zkrat nikdy nic takového neudelala tak mě to i po tom mrzelo kdyby ještě kuli mne měla problémy

A myslíš, že je nenapadlo prohlédnout kamery? Kdybych ji přímo neviděla, že krade, tak bych nebonzovala. Fajn holka to nebyla. Fajn lidi si to koupí. Nemají potřebu čórovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9011
8.1.22 08:26
@j.a.n.i1 píše:
Doufám, ze bys taky nenabonzovala nekoho, kdo by tvym rodičům ukradl peníze.

Určitě ne takhle, jak to udělala zakladatelka. ;)
A určitě bych nikoho nehlásila za zboží nízké hodnoty, ale klidně bych si to s tím dotyčným šla vyřídit osobně. Kdybych ovšem měla nějaké důkazy, že…
Tady madam ani neví, zda se ztratily peníze, ale honem honem bonzovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13071
8.1.22 09:26
@Ellie247 píše:

A ty si viděla, že krade? Ona dala výpovědˇ, a až potom si to na ní práskla? Proč myslíš, že kamery nejsou v moc dobré kvalitě? Nechápu, proč si to vedení oznámila, až když odešla. Kdyby tam tedˇještě byla, tak bys mlčela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
8.1.22 14:43

Kdo nekrade není Čech :dance: :dance:
No co vzal bych si něco taky a svedl to na toho kdo tam už nedělá :mrgreen:
Jinak konfidenty mají všude rádi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek