Práce společnice, prostituce

Anonymní
27.11.20 15:09

Práce společnice, prostituce

Hezký páteční den :kytka:
Chtěla bych poprosit o radu, díky covidu jsem přišla o práci servírky, mám jednoho syna (6) jsem závislá na úsporách, který se logicky tenčí, a peníze od úřadu pokryjí nájem, elektřinu a splátku za vodu. Žijeme skromně, nekouřím, nepiju, se synem jsem sama. Proběhla jsem všechny nabídky práce, obchody, Tesco, Kaufland, Billu, Penny, Lidl, domovy se seniory, benzínky, všude jsem vyplnila dotazníky a nic se nedělo, když jsem na místa volala vždycky jsem slyšela máme plný stav, nebo „my se ozveme“. V blízkosti domova mají odpočívadla kamioňáci a mě napadlo to večery zkusit a přivydělat si, šli by jste do toho? Jeden pán mi nabídnul úklid u něho doma ve spodním prádle :roll: tak nas tím taky přemýšlím, jde mi hlavně o peníze na Vánoce, děkuji za rady..
Alice :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.11.20 15:12
@Anonymní píše:
Chtěla bych poprosit o radu, díky covidu jsem přišla o práci servírky, mám jednoho syna (6) jsem závislá na úsporách, který se logicky tenčí, a peníze od úřadu pokryjí nájem, elektřinu a splátku za vodu. Žijeme skromně, nekouřím, nepiju, se synem jsem sama. Proběhla jsem všechny nabídky práce, obchody, Tesco, Kaufland, Billu, Penny, Lidl, domovy se seniory, benzínky, všude jsem vyplnila dotazníky a nic se nedělo, když jsem na místa volala vždycky jsem slyšela máme plný stav, nebo „my se ozveme“. V blízkosti domova mají odpočívadla kamioňáci a mě napadlo to večery zkusit a přivydělat si, šli by jste do toho? Jeden pán mi nabídnul úklid u něho doma ve spodním prádle :roll: tak nas tím taky přemýšlím, jde mi hlavně o peníze na Vánoce, děkuji za rady..
Alice :srdce:

Osobně bych do toho nešla, je to riziko, žádná bezpečnost, riziko nemoci, a strach jestli tě vůbec zaplatí!! A taky si uvědom že hodně chlapů má rádi tvrdý sex, škrcení, Však, není to sranda, radši bych si sedla za pokladnu v Tescu, a odcházela s čistou hlavou, inu je to na Tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
27.11.20 15:14

V životě by mě to ani ve snu nenapadlo dělat kurvu radši drbat záchody hnus ani kdyby my zato nabízely miliony vzivote bych to ze sebe nesmyla. Fuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1857
27.11.20 15:16

Už zase? Tady opravdu není vhodné debatovat o tom, jak dělat
kurvu
Nejde nahlásit. Admin!

Příspěvek upraven 27.11.20 v 15:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
27.11.20 15:17

Neblázni, to se budeš prodávat jak nějaký dobytek na trhu. Nebojíš se, že by Tě mohli minimálně znásilnit? A bez pasáka i třeba ublížit jinak? Co nabídnout jinou výpomoc-hlidani dětí, odvádění a vyzvedávání, žehlení, úklid (ale oblečená a ve vší slušnosti), doučování něčeho, co umíš…Neklesej tam, odkud se jen těžko zvedá. Jestli chceš, napiš mi zprávu. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2713
27.11.20 15:19

Určitě dobrý nápad, jdi do toho :palec: hlavně si nepleť společnici a špínu, co leze z jednoho kamiónu do druhého.
Syn na tebe bude pyšný :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
27.11.20 15:20

Do toho bych nešla, kdyby se ti něco stalo, kdo by se postaral o tvého syna? Já hledala práci 5 měsíců, než se zadařilo, chápu je to těžké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 15:23

Moc děkuji za rady, byla to jen úvaha, ale "koule jít na věc, bych asi nedala, možná z nouze, jsem ve výběrovém řízení v Penny tak doufám že už to výjde
Zakladatelka Alice :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
7104
27.11.20 15:26

Ahoj zakladatelko,
opravdu nedoporučuji. Zaprvé nápad dělat tuto profesi na odpočívadle - to je asi hned ta nejrizikovější možnost, jak co se týká klientely, tak i dalších rizik.
Zadruhé se činností dotýkám i léčby závislostí a klinické psychologie a mezi klienty kliniky je dost děvčat i chlapců, kteří byli úplně normální lidé, ale v okamžiku nějaké osobní těžkosti se rozhodli pro prostituci a po čase byli schopni práci dělat jen pod vlivem drog, nebo se jejím následkem (i bez traumatických zážitků) staly psychické problémy.
Takže… Doporučit ti to fakt nemohu. Ale je to tvůj život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5995
27.11.20 15:27

Kdybyste neměli co jíst, tak pochopím, že jsi zoufalá a zkoumáš všechny možnosti, ale kvůli Vánocům? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
27.11.20 15:29

Když už dělat společnici, tak někde, kde mají sprchu a neprší tam. Určitě bych nešlapala na parkovišti kamiónů, navíc, je to mnohem složitější, než si teď myslíš, oni ti bačové tohle mají všechno zmapovaný, a jen tak nadivoko tě tam pracovat nikdo nenechá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8161
27.11.20 15:32
@Anonymní píše:
Alice :srdce:

Tvl to zase píše nějaký chlap… trapné :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
27.11.20 15:33

Zakladatelko, to chceš jít do tohoto „obchodu“ pro to, abys mohla udělat synovi Vánoce? Dětem dělají největší radost šťastní rodiče, tedy v tomto případě Ty. A s dárkem Ti tu určitě někdo rád pomůže. Z tohoto bahna společnosti se těžko hrabe zpět na výsluní. Nebo alespoň do normálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 15:36

Já ne, sotva výdrzim sex s přítelem

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 15:52

Moc děkuji za rady, jste hodné ale dárečky ani korunky bych si nevzala, budu se modlit aby vyšla práce v obchodě, tu prostituci raději vynechám :srdce:
Alice

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat