Jaký účetní program

110
26.11.20 15:46

jaký účetní program

Dobrý den všem, chci se zeptat, zda tu někdo nemá zkušenost s účetním programem? Znám ty klasické jako Money a Pohoda. Jsem OSVČ v oblasti účetnictví. Zatím všechny klienty co mám již měli svůj účetní program, který nechtěli měnit. Nyní mám možnost získat nové klienty, ale potřebuji k tomu již svůj software. A nejsem si jistá, kterou cestou se vydat. Máte s některým krom Money a Pohoda zkušenost a jste spokojené?

Díky a pěkný den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12
26.11.20 16:04

Stereo

Ahoj, pracovala jsem s programem Money a později (taky jako účetní pro více subjektů) s programem Stereo. Stereo fungovalo hodně podobně jako Money, občas mi to přišlo dokonce i lehčí nebo intuitivnější. Řekla bych, že co se týká samotné náročnosti ovládání programu, vyšlo to tak nastejno. Pracovalo se mi v něm hezky a kdybych se měla rozhodnout, jestli Money nebo Stereo, možná bych šla do Money kvůli zákaznické podpoře Solitei a hezčí grafice :D určitě je samozřejmě porovnat více faktorů, např. cena, ale o tom přehled nemám :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6484
26.11.20 17:03

Já mám zkušenosti jen s Pohodou, tak moc neporadím. Ale chci dát jen tip. Jsi na FB? Zkus se přidat do některých účetních skupin, tam se to probírá celkem často např. Účetnictví a daňová evidence-výměna zkušeností

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat