Práce, která Vám nesedla

Anonymní
24.11.20 13:45

Práce, která Vám nesedla

Ahoj,

Zažili jste v životě něco podobného?
Já měla vizi dělat jistou práci.. Bohužel po škole nabídky z onoho sektoru nebyly a já dělala kvalitu pro jednu finskou firmu. Potom ale nabídka přišla a já byla přijata.
Změnila jsem práci. :zed:
Byla jsem nadšená a ejhle… ta práce mi zaprvé moc nešla a zadruhé mě neskutečně nebavila!!!

Shrnuto: kolegové byli na mě naštvaní, že mi to moc nešlo. Mě to tím pádem psychicky dost posekalo :D A taky jsem o sobě začala pochybovat. Po půlroce jsem z práce odešla. Nyní dělám opět jinou práci, kde mi to jde. Ale sakramentsky jsem se cítila jak úplná trouba… Zažili jste něco podobného??? :roll: :mrgreen:

Jak jste to zvládaly Vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
109
24.11.20 13:51

Taky sem chtěla dělat jinou práci, ale nakonec sem našla něco jiného a jsem strašně spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
24.11.20 13:52

Joo, já to zažila :mrgreen:
Doufala, že ty lidi z firmy už nikdy nepotkám.
na pohovoru se ptají lidí, a co? Bude Vás to bavit? A jak vy mužete říct: ne, nebude… nevím.. Tak jsem řekla no samozřejmě!!! :mrgreen: :mrgreen: No a pak samá administrativa, permanentně u počítače a čísla, čísla… Vše muselo být přesně, tuna papírů… A já zjistila, že účetnictví, mě nehorázně nebaví.. načež, já ani nejsem moc přesná, čísla si nepamatuji a někdy jsem se uklikla… A u účetní není radno uklikávat!!!
Do práce jsem pak chodila jen se stresem. Nakonec jsem měnila nebo by brzy oni měnili mě :D :D :D Takže hlavu vzhůru, né každý může dělat vše… Na kolegy se vykašli. Časem to je i tebe přebolí. Pomluvit tě můžou vždycky, ikdybys tu práci dělala na 100% :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20227
24.11.20 13:52

Ano :D ja jsem původně vyucena kadernice, taky sem mela vidinu, jak se tim budu s nadsenim zivit :mrgreen: no vydrzela sem necely rok, neskutecne me to otravilo, ke konci uz sem na ty klienty nemela nervy. Nikdy vice :lol: nakonec sem se našla ve zdravotnictví a to me bavi moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 13:53

Zakladatelka

@heluska1992 píše:
Taky sem chtěla dělat jinou práci, ale nakonec sem našla něco jiného a jsem strašně spokojena.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Co?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 14:00

Kdysi dávno jsem měla období, kdy jsem dlouho nemohla najít práci ve svém oboru a když se naskytlo místo, kde bych mohla využít své znalosti německého jazyka, brala jsem všemi deseti i za cenu, že než se ta konkrétní pozice otevře, budu dělat chvíli na telefonní lince v jejich call centru. Brali to dost vážně, tak jsem musela absolvovat i školení, jak lidem vytroubit díru do hlavy, že ten předmět, který nabízíte, si jako opravdu chtějí koupit, ať je to třeba babička, který takový předmět vůbec nepotřebuje.
No vydržela jsem to dva dny a práskla s tím sama ze svého rozhodnutí, protože z takové práce mi bylo akorát na zvracení. A za ty dva dny, co jsem tam byla nová, mě stihla šéfka 4× seřvat, že jak si to jako představuju, že jsem prodala jenom dvě věci a že to byli většinou lidi, kteří by si to finančně nemohli dovolit a další, kteří to ani nepotřebovali ji dost zdaleka nezajímalo. Ten den jsem se otočila na podpatku a slušně personální řekla, že tuhle práci dělat nechci a že bych raději počkala, až se otevře moje pozice…No nakonec ji neotevřeli, ale nemáte vůbec tušení, jak moc jsem ráda, že už tam nejsem…FUj!!!

• Citovat
  • Nahlásit
2255
24.11.20 14:02

Já to zažila jednou. Bylo to hned po škole. Šla jsem pracovat do cestovní kanceláře a strašně jsem se na to těšila. Vůbec ale vůbec mě to tam nebavilo :lol:
Dala jsem výpověď ještě ve zkušební době.
No žádná kariéra v oblasti cestovního ruchu se nekonala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 14:05

Zakladatelka

Právě, že si myslím, že je plno lidí, co jim práce nesedla, nešla..
Ale málokdo to mezi kamarády přizná.. proto jsem i tuto diskuzi založila, pojdme si říct i takové věci. Aspon budem vědět, že v tom nejsme samy :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 14:07

Jo driv jsem chtela pracovat ve statni sprave kvuli jistotam, regulovane pracovni dobe apod. Vydrzela jsem tam celkem osm dni. Bylo to desne frustrujici. Praci jsem mela za dopo hotovou, vcetne te, co jsem si vzala navic. Na jednu stranu mi bylo vycteno, ze kazim ostatnim prumer, na druhou stranu jsem dostala dutku za to, ze chodim pozde. Musela jsem si to tzv. napracovat - proste jsem tam sedela jednou o dve hodiny dyl a cetla si, praci navic jsem nedostala. Ted pracuji jiz skoro deset let v soukromem sektoru. Dulezita je odvedena prace a ne to, v kolik tam prijdu.

• Citovat
  • Nahlásit
164
24.11.20 14:08

Moje první práce byla doslova z pekla. Vydržela jsem tam rok - pro sebevědomí rána. I když jsem se moc snažila, tak se mi nedařilo. Pak jsem práci změnila. V současné práci jsem myslím dobrá, jde mi to, pracuji zde už 10 let, nicméně svou práci nesnáším. Naštěstí zanedlouho odcházím na mateřskou. No a za 3 roky uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
24.11.20 14:13

Ja úplně psychicky trpěla u práce za pásem. Normy šílený. Nešli plnit, protože ty mašiny byli imrvere rozbitý. Naštěstí to byla jen letní brigáda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
24.11.20 14:19

Já nevím… Taky už jsem měla práci, která mě opravdu nebavila asi rok. Odešla jsem, mám jinou a jsem o moc víc spokojená. Jsem ráda za tu možnost, protože pracovat 8 hodin někde, kde to z duše nenávidím bych psychicky nedala…Je mi ale opravdu líto (a zároveň obdivuji) lidi, kteří tu práci musejí dělat, protože prostě nemají jinou možnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2083
24.11.20 14:28

U všech brigád jsem zjistila, že to fakt ne 😂 Vyzkoušela jsem si co fakt v životě nechci a studovala, studovala a studovala. Ale neměla jsem vizí že to bude super, jen že peníze se hodí.

Kabely do rotorů, směna na brzy ráno, usínala jsem u toho a trpěla. To samé další léto u jiné firmy, usínala jsem tam, odrovnala si zápěstí a trpěla. Obsluha CNC, mám špatné koleno, když jela mašina museli jsme tam stát, nemohla jsem si sednout na ponk. Jo za měsíc super peníze, ale pane jo, moje koleno.

Jsem rozmazlená, potřebuji časovou flexibilitu, jsem samotář takže ne práce v kolektivu a mám to, jsem spokojená :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12575
24.11.20 14:34
@Anonymní píše:
Jo driv jsem chtela pracovat ve statni sprave kvuli jistotam, regulovane pracovni dobe apod. Vydrzela jsem tam celkem osm dni. Bylo to desne frustrujici. Praci jsem mela za dopo hotovou, vcetne te, co jsem si vzala navic. Na jednu stranu mi bylo vycteno, ze kazim ostatnim prumer, na druhou stranu jsem dostala dutku za to, ze chodim pozde. Musela jsem si to tzv. napracovat - proste jsem tam sedela jednou o dve hodiny dyl a cetla si, praci navic jsem nedostala. Ted pracuji jiz skoro deset let v soukromem sektoru. Dulezita je odvedena prace a ne to, v kolik tam prijdu.

To všechno včetně dutky za pozdní příchody během prvních 8 dnů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24668
24.11.20 14:51

Mě takovýhle práce potkala teď na jaře. Dělala jsem 3 roky v eshopu. Tam jsem skončila. Nastoupila jsem do jedný firmy. Byli nadšení, že umím s účetním programem, ale to bylo tak všechno. KOlektiv úplně šílený, zaučení v rámci jednoho dne a pak kdyžtak si mě zavolej, samozřejmě se díky domu dělala chyby a to jsem jenom slyšela jooo tak zrovna tohle je vyjímka, jenže nejvyšší vedení samozřejmě nebere ohled na to, že se někdo zaučuje v krizový situaci…po měsíci jsme to ukončili, protože já se nenechám psychicky zničit, kvůli neschopnosti zajistit pořádné zaučení. Mno hledali za tu dobu, co jsem skončila už 3× :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat