Nejlehčí práce - tipy

Anonymní
24.11.20 09:41

Nejlehčí práce tipy

Potřebuji si najít práci po 10 letech, nevím vůbec co, nejsem rychlá ani šikovná, úplně jsem zapomněla pracovat tak bych uvítala rady. Ráda bych co nejlehčí práci. Jsem vyučena.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2721
24.11.20 09:46
@Anonymní píše:
Potřebuji si najít práci po 10 letech, nevím vůbec co, nejsem rychlá ani šikovná, úplně jsem zapomněla pracovat tak bych uvítala rady. Ráda bych co nejlehčí práci. Jsem vyučena.

Promiň, ale napadla mě jedině hajzlbába v metru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23900
24.11.20 09:49

OTK na spacáky nebo postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2712
24.11.20 09:50
@Anonymní píše:

Je něco, co tě aspoň trochu baví? Čím jsi vyučená?
Na něco určitě šikovná budeš, jen to odhalit. A rychlost, no tu chtějí v práci asi dnes všude, neboj, oni tě kdyžtak rozpohybujou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5749
24.11.20 10:00

Co jsi dělala těch 10 let? Jaké je vzdělání? Co umíš - každý něco umí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1446
24.11.20 10:02

Teda to jsi mě pobavila, všude se musíš hýbat a makat rukama.Pro mě nejlehčí práce je pracovat v kantýně, lehčí práci jsem nepoznala.Po dřině v hypermarketu kde jsem tahala 750 kg na paletě, jsem si v kantýně připadala jak na dovolené. A to jsem na všechno sama, od papírování až po dovoz zboží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4178
24.11.20 10:15
@Anonymní píše:

A jsi aspoň hezká? :roll: Jinak uznávám, že tolik sebereflexe se jen tak nevidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6139
24.11.20 10:16

Tak mozna vrátný nekde ve fabrice co zvedá závoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2712
24.11.20 10:21
@JancaS84 píše:
Tak mozna vrátný nekde ve fabrice co zvedá závoru.

No jo, ale tam spíš chtějí důchodce nebo ZTP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14874
24.11.20 10:26

A čím jsi vyučená?
Jako hodně lehké práce bývají různě na vrátnicích nebo v knihovně, ale tyhle práce se dost často předávají mezi známými. Můj známý s invaliďákem na artritidu hledal něco takového roky (v Praze) a prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.20 10:33

Tak asi recepční nebo asistentka/ sekretářka. Tam vyloženě stačí, abys k něčemu vypadala, měla příjemné vystupování, uměla datlovat do počítače a nebyla úplně chaotická. Třeba mě napadá ještě podatelna na úřadě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2712
24.11.20 11:14
@Pruhovaný_mýval píše:
Tak asi recepční nebo asistentka/ sekretářka. Tam vyloženě stačí, abys k něčemu vypadala, měla příjemné vystupování, uměla datlovat do počítače a nebyla úplně chaotická. Třeba mě napadá ještě podatelna na úřadě.

Zase pozor, záleží jak která asistentka.
U nás ve firmě by neobstála. Tam musí mít jazyky, min. AJ raději i NJ. Musí vypadat a ty haldy co zpracovávají pro vedení, to by taky jen tak někdo pomalej nezvládl. Někdy je to opravdu nářez, když vidím, co všechnota naše dělá.
Popravdě bych to dělat nechtěla za ty prachy.
Ale není asistentka jako asistentka. Znám i asistentky, které jen nosí kafe, objednávají kancelářské potřeby a nebo drží šéfovi :D
Napadá mě ještě asistentka pedagoga, ale tam chtějí zase nějaký vzdělání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2272
24.11.20 11:23
@Pruhovaný_mýval píše:
Tak asi recepční nebo asistentka/ sekretářka. Tam vyloženě stačí, abys k něčemu vypadala, měla příjemné vystupování, uměla datlovat do počítače a nebyla úplně chaotická. Třeba mě napadá ještě podatelna na úřadě.

Na recepční a asistentku se vetsinou vyzaduje maturita, znalost jazyka a prace na pocitaci. Podatelna to same. Prace jsou to sice jednoduche, ale nemuzes je delat s vyucnakem a bez dovednosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.20 11:36
@Ernais píše:
Na recepční a asistentku se vetsinou vyzaduje maturita, znalost jazyka a prace na pocitaci. Podatelna to same. Prace jsou to sice jednoduche, ale nemuzes je delat s vyucnakem a bez dovednosti.

Fakt? Na recepční chtěj maturitu? Na co proboha? Nechtěla jsem mystifikovat, ale nežiji v ČR a u nás sekretářky, recepční a všeobecně tyhle méně kvalifikovaný síly maturitu mít nemusí. Vůbec mě nenapadlo, že by to někde mohli požadovat. No, tak to bude asi muset zakladatelka k pásu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
24.11.20 12:09
@Anonymní píše:
Čím jsi vyučená. Snad je šance, že v oboru, který jsi zvládla, bys byla schopna i pracovat. Pracovní návyky jsou problém. Ty prostě musíš získat zpět. Pro jakoukoli práci.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat