Práce, studium a osobní život

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tasky
Nováček 5 příspěvků 15.10.18 12:45
Práce, studium a osobní život

Ahoj,
poslední dobu řeším asi můj vnitřní problém. Mám v plánu po malé pauze opět nastoupit na dálkové studium, proto mi vyhovuje práce směny (krátký-dlouhý týden, denní - noční). Ve svém volnu ještě doučuji. Můj problém spočívá v tom, že si myslím, že mne lidé z baráku řeší kvůli tomu, že jak nechodím na klasické osmičky, tak že nechodím do práce vůbec. Máte někdo zkušenost s těmito,,pom­luvami"?Omlou­vám se, že to zde řeším, ale docela mě to trápí.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Afrikana
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 15.10.18 12:50

@Tasky No a proc te trapi, co si o tobe povidaji nebo nepovidaji ostatni lidi? :think:

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 15.10.18 12:50

@Tasky a fakt je to pro tebe takový problém? Vždyť jsou to cizí lidé :nevim: a hlavně teda člověk, který má potřebu tohle nějak víc řešit opravdu nestojí ani za to, aby ses s ním trápila natož třeba nějak víc bavila. Hodila bych to za hlavu ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33484 příspěvků 10 inzerátů 15.10.18 12:53

Ty si myslíš, že tě lidé řeší? No, pokud cestou z noční nezbouráš půl baráku, tak věř, že tě nikdo neřeší. A pokud by někdo měl nějaké kecy, že máš jinou pracovní dobu, než on, tak je to jeho problém a ať si ho jde laskavě vyřešit jinam. Vždyť krátký dlouhý má spousta prodavaček, servírek, kuchařek a noční dělají u policie, doktoři, sestry, není na tom nic zvláštního :nevim:

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 15.10.18 12:57

A to ti může být tak u zadele,co si sousedi povidajou…já pracovala denní,noční 13 let,všichni na mne jeeee vy jste pořád doma…to že mně viděli ve 3 odpo doma po noční hned pro ně znamenalo že mám volno,že jsem šla na další noční jsem jim neříkala,na co taky,stejně pro ty kteří nikdy neslouzili noční to bylo VOLNO…pár krát jsem jim říkala že to není volno,ale nemělo to smysl.Jsem jim pak začala říkat ať jdou do zdravotnictví,že budou mít taky tak krásný život,plný volna. :cert:

Tasky
Nováček 5 příspěvků 15.10.18 12:59

Já to vím, moc děkuji za takové zprávy, jen mě to trápilo. Snažím se vždy chodit potichu, zvláště po nočních, jsem jako myška.

Helca83
Kecalka 337 příspěvků 15.10.18 13:01

@Tiger-lily Přesně tak, výstižně řečeno :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 13:01

ježiš,neřeš ostatní,řeš jen sebe a dělej vždy jen to co chceš ty nebo co musíš ty.Já do práce nemusím chodit vůbec a je mi šumafuk co si kdo o mě myslí a jestli mi to závidí ;)

Tasky
Nováček 5 příspěvků 15.10.18 13:06

Děkuji za podporu, asi to bude mojí povahou. Nijak se nezajímám o drby a ostatní. Proto mě mrzí, že má někdo tendenci řešit ostatní kolem sebe

mijala
Kecalka 209 příspěvků 15.10.18 13:07

No nevím, mě osobně je úplně jedno co si o mě mysli cizí lidi nebo sousedi, a stejně tak si myslím že každý má svých starostí dost a resit jestli sousedka pracuje nebo ne
:think: to asi ne

kve-tinka
Závislačka 4450 příspěvků 6 inzerátů 15.10.18 13:10

Co prosim?? Neni to trosku paranoidni? Timhle se snad dospely clovek nemusi ani zabyvat… :nevim:

neila
Extra třída :D 10797 příspěvků 15.10.18 13:13

@Tasky :mrgreen: když ještě manžel profesionálně sportoval a bydleli jsme v podnájmu, tak nás bylo často vidět s kuframa jak odjizdime nebo přijíždíme :mrgreen: jedna sousedka, co obzvlášť rada smirovala za oknem, mě jednou potkala ve výtahu, já zase s kufrem, navíc opálená, protože jsem se vracela z Valencie, a bylo vidět, ze asi bouchne, když se to konečně nedozví a tak pronesla jakože nevinnou otázku “a co vy vůbec děláte, když jste pořad na cestách”? :lol: Tak jsem jí stejně nevinně odpověděla, že cestuji :mrgreen: Takže ano, nejspíš tě někdo řeší, ale to je jejich boj :palec: nech je, ať potrénují fantazii :lol:

Enmamma
Závislačka 3069 příspěvků 15.10.18 13:19
@Tasky píše:
Já to vím, moc děkuji za takové zprávy, jen mě to trápilo. Snažím se vždy chodit potichu, zvláště po nočních, jsem jako myška.

Tak nechoď jako myška - dupej a úpěj, jak jsi předřená. :mrgreen:

Tasky
Nováček 5 příspěvků 15.10.18 13:24

:lol: :lol: Když tu čtu Vaše komentáře, směju se. Vlastně máte všechny pravdu. Holky, moc děkuji :)

elan
Kecalka 206 příspěvků 15.10.18 13:45

@Tasky ty máš alespoň štěstí, že tě řeší pouze lidé v činžáku,ale mě šmíruje celá vesnice,většina obyvatel 60+,na vesnici žádná anonymita, všichni vědí vše,změnila jsem práci, a pořád otázky typu, kde pracuješ, zda se neflákám doma atd.Odpovídám, že do práce chodím,ale neřeknu kam.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >