Stěhování v 18

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malykajik
Nováček 10 příspěvků 11.10.18 17:32
Stěhování v 18

Je mi 18 a chtěla bych se na silvestra odstěhovat. Je tu jeden menší problém. Mamka je po rozchodu táta se odstěhoval a ještě se nerozvedli celkem ještě není vzpamatovana a táta jen využil situace aby tady někdo s ní byl. Přítel chce aby jsem byla u něj jelikož chceme mimi ale bojím se jí nechat samotnou. Nejdřív by jsme byli od ní cca 5km a potom asi 30. Tak nevím co teď :( :(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Bubla_Bučková
Závislačka 3504 příspěvků 11.10.18 17:36

Nepořizovat si dítě, když jsem ještě sama dítě a nedopadnout jednou jako máti :nevim:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 11.10.18 17:36

V 18 letech chcete mimi? A po škole máš?

Malykajik
Nováček 10 příspěvků 11.10.18 17:42

Ano po škole mám a s přítelem jsem nějakou delší dobu tak proč ne

pecenaBrokolice
Stálice 72 příspěvků 11.10.18 17:43

V 18 letech mimi, neblázni… Pokud máš obor maturitní, tak zřejmě ještě studuješ, pokud už nestuduješ, tak si prvně najdi práci a odpracuj si co máš mít ze zákona pro na nárok na mateřskou, během té doby se s přítelem ještě promýšlejte tu možnost dítěte, ono abys nedopadla jako máma - sama s dítětem a ty navíc jen v 18…
Nevím, kolik příteli je a jak dlouho jste spolu, ale valné to asi nebude… Fakt ještě počkej, se stěhováním i s miminkem. :kytka:

Malykajik
Nováček 10 příspěvků 11.10.18 17:48

No jo jen kdyby se to doma dalo vydržet

Serpentini
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 11.10.18 17:51

No, pro mě teda bylo pro pořízení dítěte vždycky důležitější mít nějakou praxi, nějakou finanční rezervu a stabilní bydlení než délka vztahu. A ani spolu nebydlíte, tak jak dobře se asi můžete znát? Ono je rozdíl s někým randit, občas u něj přespat a vidět ho jen když je nám oboum dobře a jsme na sebe natěšení. A žít s tím člověkem, vidět ho každý den, řešit co se uvaří k obědu a žehlit mu trenky. Ale pokud vynechám svůj názor na pořízení dítěte, tak si mamkou normálně o odstěhování promluv, ne?

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 7732 příspěvků 11.10.18 17:55
@Malykajik píše:
Ano po škole mám a s přítelem jsem nějakou delší dobu tak proč ne

Protože máš ještě spoustu času. Nemáš vyřešené zásadní věci, sama seš ještě dítě.

Obeli
Kecalka 135 příspěvků 11.10.18 17:58

Nejdříve si dodělej školu, máš před sebou ještě jeden ročník (tvá předcházející diskuse). A proč to nemůžeš vydržet?

jenny.fields
Generální žvanilka 24747 příspěvků 11.10.18 18:05
@Malykajik píše:
Ano po škole mám a s přítelem jsem nějakou delší dobu tak proč ne

Proc lzes? Ve sve diskuzi jsi v srpnu psala, ze mas pred sebou jeste rok.

Co takhle chvili makat?

Tichošlápek
Extra třída :D 10141 příspěvků 11.10.18 18:09

Co teď? Dospěj. Teprve az budeš sama schopna řešit věci jako dospělá, tak si porid dítě

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 7732 příspěvků 11.10.18 18:10
@jenny.fields píše:
Proc lzes? Ve sve diskuzi jsi v srpnu psala, ze mas pred sebou jeste rok.Co takhle chvili makat?

Prolhaná a nezodpovědná k tomu. Tady je každá rada zbytečná :roll:

Malykajik
Nováček 10 příspěvků 11.10.18 18:15

Ukončila jsem studium. A různé hádky neshody

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32133 příspěvků 11.10.18 18:18
@Malykajik píše:

tak to se nedivím, že máš doma dusno, když se vykašleš na školu. A partner už změnil názor na to, kdy by chtěl dítě? :think:

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 7732 příspěvků 11.10.18 18:18
@Malykajik píše:

Ukončené studium nerovná se ukončená škola. Takže máš s bidou zakladku, žádnou práci, žádné zázemí, žádné úspory, na mateřskou taky nárok mít nebudeš, holou prd.el jak se říká a ty máš tu drzost plánovat dítě? Na zadek bys potřebovala a na 5 let do práce, pak něco plánuj.

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Krampol bude vyznamenán od prezidenta Miloše Zemana!

A je to potvrzené! Z rukou prezidenta republiky převezme v neděli večer na... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >