Okna samá šmouha, jak vyleštit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 11.10.18 15:06
okna samá šmouha, jak vyleštit?

Holky poradíte, jak dobře vyleštit okna? Snažím se vyčistit hodně špinavá okna po rekonstrukci. Umyla jsem je nejdřív čistou vodou, pak jsem vyleštila čističem oken a suchým hadříkem. Po zaschnutí samá šmouha, proces jsem opakovala již 2× a okna stále vypadají, jak kdybych je nasucho drhla špinavým hadrem. Mám si koupit takovou tu speciální stěrku? Třeba na zrcadla jsem to nikdy nepotřebovala :oops:

Reakce:

micta
Generální žvanilka 23591 příspěvků 11.10.18 15:10

@Lalelale kup si hadr na leštění oken v dm.umyješ okna obvyklým způsobem,a tímhle hadrem jen přetřeš(vlhkým). udělá to takový film, který za chvilku zmizí.minulý týden jsem drhla okna po malování a super , žádná čmouha

BaMaK
Závislačka 2805 příspěvků 45 inzerátů 11.10.18 15:15

@Lalelale Zkusila bych jarovou vodu-odmastit a umývat když na ně nepaří slunko-rychle to schne a dělají se šmouhy. Jinak já mám vysavač na okn a je to +- v pohodě, ale obyč stěrka má stejný efekt-jen musíš setřít tu vodu.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 11.10.18 15:19

@BaMaK ááha, tak to jsem nevěděla. Pokaždé jsem myla za slunečného počasí :D

lachtanice86
Kelišová 6108 příspěvků 11.10.18 16:22

používám karcher na okna, po rekonstrukci a na první dobou mám umyto. nebo zkusit nano houbičku od viledy

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 11.10.18 16:26
@Lalelale píše:
Holky poradíte, jak dobře vyleštit okna? Snažím se vyčistit hodně špinavá okna po rekonstrukci. Umyla jsem je nejdřív čistou vodou, pak jsem vyleštila čističem oken a suchým hadříkem. Po zaschnutí samá šmouha, proces jsem opakovala již 2× a okna stále vypadají, jak kdybych je nasucho drhla špinavým hadrem. Mám si koupit takovou tu speciální stěrku? Třeba na zrcadla jsem to nikdy nepotřebovala :oops:

Nvrhuji pockat ay zacne vic prset, to oprsi samo od sebe.
Navic den se zkracuje, brzo bude tma uz v 5 odpoledne, a ve tme smouhy videt nejsou. Myti oken je naprosto zbytecne. Pokud mas velke smouhy usetris navic za zaclony. Nebudes je kupovbat ani veset ani prat a spinava okna znemozni i vyhled zlodeji dovnitr, navic dum pak bude vypadqat sesle, tudiz nebude lakat k vykradeni az pojedete v zime na dovolenou.
Myti oken ssebou nese pouze starosti

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2176 příspěvků 11.10.18 16:42

@Mrakotinka2018 po první větě mě to opět začalo nudit. ty jsi snad ten nejsmutnější troll, kterého jsem tu potkala :lol:

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 14.10.18 12:39
@Lalelale píše:
@Mrakotinka2018 po první větě mě to opět začalo nudit. ty jsi snad ten nejsmutnější troll, kterého jsem tu potkala :lol:

no tak pokud nedelat nic a okna schovat za zaclonu abys na ne a na spinu nevidela vam pripada nudne, pak je tu jedna moznost kterou zadny diskutujici nenastinil a sice dat diteti mic at si hraje a at se trefuje do brany do okna. Jenze jeden problem nahradite jinym, okna uz sice spinava nebudou, ale v tomhle szchravem podzimnim pocasi vam bude v noci ziminka.

Veveří
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 14.10.18 19:49
@Lalelale píše:
Holky poradíte, jak dobře vyleštit okna? Snažím se vyčistit hodně špinavá okna po rekonstrukci. Umyla jsem je nejdřív čistou vodou, pak jsem vyleštila čističem oken a suchým hadříkem. Po zaschnutí samá šmouha, proces jsem opakovala již 2× a okna stále vypadají, jak kdybych je nasucho drhla špinavým hadrem. Mám si koupit takovou tu speciální stěrku? Třeba na zrcadla jsem to nikdy nepotřebovala :oops:

Dokud jsem okna leštidla vším možným, byla samá šmouha. Pak jsem si koupila vysavač na okna Zn. Leifheit za 1100 Kč, okna umyté asi 10× rychleji, žádná dřina a lesk a blesk. Jedna z mých nejlepších investic v životě. Už ho má i sestra, mamka…a ani jedna z nás na něho nedáme dopustit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >