Reklama

Poličky na/nad kuchyňskou linku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Limi123
Závislačka 3292 příspěvků 12.10.18 13:55
Policky na/nad kuchynskou linku

Maminky,

Prosim, jak mate vyresene skladovaci prostory na a nad kuchynskou linkou? Mam na (male) lince (krome konvice, sodastreamu, stavy) take potraviny rychle spotreby - zelenina, pecivo a pak ruzne dalsi veci.

Napadl me leda klasicky drateny program, ale nenasla jsem policky, co by mi vyhovovaly. Mate nejake jine reseni?

Moc dekuji za tipy.

Reklama

Reakce:

alifie
Extra třída :D 12588 příspěvků 12.10.18 14:31

Mám tam horní skříňky, spodek dvou z nich tvoří otevřená police (bez dvířek) - tam mám „binec“, který by mi jinak zavazel na lince.
Něco s takového
 https://www.bawor.cz/…olickou.html

Limi123
Závislačka 3292 příspěvků 12.10.18 14:37

@alifie to je super, na to uz je pozde :-) Ale na zeleninu a pecivo by to asi stejne moc nebylo ;-)

alifie
Extra třída :D 12588 příspěvků 12.10.18 14:40
@Limi123 píše:
@alifie to je super, na to uz je pozde :-) Ale na zeleninu a pecivo by to asi stejne moc nebylo ;-)

Pečivo tam dávám, sice to není příliš elegantní, ale je po ruce. :) Zeleninu mám v lednici.
Přivedlas mě na myšlenku, že musím pořídit nějakou elegantní mísu (tedy něco co nebude odpudivé) a dám tam ovoce. To se mi kdoví proč pořád povaluje na lince. :D

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 12.10.18 14:42

@Limi123 mám pouze klasické kabinety na stěně. Drátěné držáky na kořenky a další bych nechtěla, příšerně na to padá prach. Napadá mě leda vyklidit nějaký šuplík co je dobře po ruce a mít tyhle nezbytné a každý den používané věci tam.

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 31095 příspěvků 12.10.18 14:51
@Limi123 píše:
@alifie to je super, na to uz je pozde :-) Ale na zeleninu a pecivo by to asi stejne moc nebylo ;-)

A proc mas zeleninu na lince? Ovoce jeste chapu, tovtam kolikrat mame taky ale zeleninu ne teda :lol:
Na pecivo taky planuju koupit chlebnik, protoze se mi nelibi jak se to volne vali na lince..

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 34 inzerátů 12.10.18 15:01

Taky nějak nechápu tu zeleninu na lince, tu mám ve spodním šuplíku v lednici. Ovoce mám některé druhy, na lince v míse na ovoce, je děrovaná, myslím, že od tescomy, dostala jsem ji k Vánocům. Pečivo mám v proutěném košíčku v „komíně“, nad linkou klasické uzavřené poličky, kde je schované kafe, čaj, cukr…

Limi123
Závislačka 3292 příspěvků 12.10.18 15:08
@alifie píše:
Pečivo tam dávám, sice to není příliš elegantní, ale je po ruce. :) Zeleninu mám v lednici.
Přivedlas mě na myšlenku, že musím pořídit nějakou elegantní mísu (tedy něco co nebude odpudivé) a dám tam ovoce. To se mi kdoví proč pořád povaluje na lince. :D

Na to mame drevenou misu z Ikea, je moc pekna i prakticka. Mame ho na jidelnim stole.

Limi123
Závislačka 3292 příspěvků 12.10.18 15:11
@xstrasilka píše:
Taky nějak nechápu tu zeleninu na lince, tu mám ve spodním šuplíku v lednici. Ovoce mám některé druhy, na lince v míse na ovoce, je děrovaná, myslím, že od tescomy, dostala jsem ji k Vánocům. Pečivo mám v proutěném košíčku v „komíně“, nad linkou klasické uzavřené poličky, kde je schované kafe, čaj, cukr…

Ja co nemam na ocich, to se mi zkazi. Ve spodnim dile lednice take nejakou zeleninu mam, ale jak je tam toho hodne, tak vzdycky zapomenu, co tam je a pak to vytahuju shnile.

Kdyz mam rajcata, papriky okurku na lince, tak to hned snim. Jak to vidim, mam na to chut.

Ve spodni casti lednicky mam v jedne prihradce plno jablek a ve druhe ani nevim, aktualne asi brokolici, mrkev a tak. Takove ty veci, co clovek nezobe cely den.

Micaella22
Kecalka 270 příspěvků 12.10.18 16:27

Poridila bych horni skrinku a vedle toho 2 police, dat na ne pekny kosicky, do kterych nahazes ovoce a do dalsiho pecivo. Vedle treba olej atd. Kdyz je uloznej prostor, vzdycky se tam da neco nacpat

Slečna Ferka
Extra třída :D 10021 příspěvků 12.10.18 16:29

Já se s dovolením vtírnu. Máme v kuchyni ze strany kus místa na zdi a ráda bych tam dala něco jako ideálně koš na ovoce: aby ovoce bylo v kuchyni, ale nezavazelo. Nevíte o něčem, co by takto fungovalo?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >