Poličky na/nad kuchyňskou linku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Limi123
Závislačka 3678 příspěvků 12.10.18 13:55
Policky na/nad kuchynskou linku

Maminky,

Prosim, jak mate vyresene skladovaci prostory na a nad kuchynskou linkou? Mam na (male) lince (krome konvice, sodastreamu, stavy) take potraviny rychle spotreby - zelenina, pecivo a pak ruzne dalsi veci.

Napadl me leda klasicky drateny program, ale nenasla jsem policky, co by mi vyhovovaly. Mate nejake jine reseni?

Moc dekuji za tipy.

Reakce:
alifie
Extra třída :D 12800 příspěvků 12.10.18 14:31

Mám tam horní skříňky, spodek dvou z nich tvoří otevřená police (bez dvířek) - tam mám „binec“, který by mi jinak zavazel na lince.
Něco s takového
 https://www.bawor.cz/…olickou.html

Limi123
Závislačka 3678 příspěvků 12.10.18 14:37

@alifie to je super, na to uz je pozde :-) Ale na zeleninu a pecivo by to asi stejne moc nebylo ;-)

alifie
Extra třída :D 12800 příspěvků 12.10.18 14:40
@Limi123 píše:
@alifie to je super, na to uz je pozde :-) Ale na zeleninu a pecivo by to asi stejne moc nebylo ;-)

Pečivo tam dávám, sice to není příliš elegantní, ale je po ruce. :) Zeleninu mám v lednici.
Přivedlas mě na myšlenku, že musím pořídit nějakou elegantní mísu (tedy něco co nebude odpudivé) a dám tam ovoce. To se mi kdoví proč pořád povaluje na lince. :D

Lalelale
Závislačka 2708 příspěvků 12.10.18 14:42

@Limi123 mám pouze klasické kabinety na stěně. Drátěné držáky na kořenky a další bych nechtěla, příšerně na to padá prach. Napadá mě leda vyklidit nějaký šuplík co je dobře po ruce a mít tyhle nezbytné a každý den používané věci tam.

a12
Vesmírná mluvilka 33029 příspěvků 12.10.18 14:51
@Limi123 píše:
@alifie to je super, na to uz je pozde :-) Ale na zeleninu a pecivo by to asi stejne moc nebylo ;-)

A proc mas zeleninu na lince? Ovoce jeste chapu, tovtam kolikrat mame taky ale zeleninu ne teda :lol:
Na pecivo taky planuju koupit chlebnik, protoze se mi nelibi jak se to volne vali na lince..

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1803 příspěvků 22 inzerátů 12.10.18 15:01

Taky nějak nechápu tu zeleninu na lince, tu mám ve spodním šuplíku v lednici. Ovoce mám některé druhy, na lince v míse na ovoce, je děrovaná, myslím, že od tescomy, dostala jsem ji k Vánocům. Pečivo mám v proutěném košíčku v „komíně“, nad linkou klasické uzavřené poličky, kde je schované kafe, čaj, cukr…

Limi123
Závislačka 3678 příspěvků 12.10.18 15:08
@alifie píše:
Pečivo tam dávám, sice to není příliš elegantní, ale je po ruce. :) Zeleninu mám v lednici.
Přivedlas mě na myšlenku, že musím pořídit nějakou elegantní mísu (tedy něco co nebude odpudivé) a dám tam ovoce. To se mi kdoví proč pořád povaluje na lince. :D

Na to mame drevenou misu z Ikea, je moc pekna i prakticka. Mame ho na jidelnim stole.

Limi123
Závislačka 3678 příspěvků 12.10.18 15:11
@xstrasilka píše:
Taky nějak nechápu tu zeleninu na lince, tu mám ve spodním šuplíku v lednici. Ovoce mám některé druhy, na lince v míse na ovoce, je děrovaná, myslím, že od tescomy, dostala jsem ji k Vánocům. Pečivo mám v proutěném košíčku v „komíně“, nad linkou klasické uzavřené poličky, kde je schované kafe, čaj, cukr…

Ja co nemam na ocich, to se mi zkazi. Ve spodnim dile lednice take nejakou zeleninu mam, ale jak je tam toho hodne, tak vzdycky zapomenu, co tam je a pak to vytahuju shnile.

Kdyz mam rajcata, papriky okurku na lince, tak to hned snim. Jak to vidim, mam na to chut.

Ve spodni casti lednicky mam v jedne prihradce plno jablek a ve druhe ani nevim, aktualne asi brokolici, mrkev a tak. Takove ty veci, co clovek nezobe cely den.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 12.10.18 16:27

Poridila bych horni skrinku a vedle toho 2 police, dat na ne pekny kosicky, do kterych nahazes ovoce a do dalsiho pecivo. Vedle treba olej atd. Kdyz je uloznej prostor, vzdycky se tam da neco nacpat

Uživatel je onlineSlečna Ferka
Extra třída :D 10171 příspěvků 12.10.18 16:29

Já se s dovolením vtírnu. Máme v kuchyni ze strany kus místa na zdi a ráda bych tam dala něco jako ideálně koš na ovoce: aby ovoce bylo v kuchyni, ale nezavazelo. Nevíte o něčem, co by takto fungovalo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >