Reklama

Práce u České pošty - letáky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 22:21
Práce u České pošty - letáky

Ahoj holky, zaslala jsem žádost na práci (brigádu) u České pošty, roznos letáků. Chci se zeptat jestli to nějaká děláte/dělala jste? Jsem na MD, zajímalo by mě od kdy do kdy se cca dělá? A jaký jste měli plat? :) Doufám, že to není otročina, ráda bych si trochu přivydělala. Ale také si ráda pospím, trochu mě děsí aby to nebylo od 4 ráno i kvůli malé :lol: děkuji všem :kytka:

Reklama

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 09.10.18 22:27

Letáky nikdy nikdy nikdy. Dělala jsem jako brigádu v 15-17letech.

tumpach
Kelišová 5864 příspěvků 09.10.18 22:37

@Veru1987 no nějak tak, ale pokud jsou dva tisíce užitečné, tak jo,
dělala má dcera asi dva dny, vzdala to, na poště musíš zarovnat letáky (nebo letáky donést domů to je na tobě), poté vezmeš letáky nejlépe do nějaké nákupní tašky na kolečkách, nevím zda pošta půjčuje brigádníkům vozíky, a vyrazíš jak máš na rajon, je limitovaný to dny, kdy to musíš rozhodit, co si budeme povídat, en každý to dodržuje, jinak je to otročina ;) ;)

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 09.10.18 22:40

@tumpach 2000 raději vydělám vždy jinde. I dceři bych doporučila raději brigádu v obchodě například. Letáky byla fakt otročina za málo peněz, a časově rozfracené do celého měsíce. Někde na brigádě oddělám 20-25 hodin a mám 2000

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 22:44

To jste mě moc nepotěšily :) Je pravda, že pro mě jsou i 2 tisíce důležité a na zemi je nenajdu :oops: U nás moc prací pro maminky na mateřské nenabízí, takže sem chtěla zkusit co se objevilo, ale rozmyslím si to ještě, díky :mavam:

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 09.10.18 23:12

Česká pošta je jeden z nejhorších zaměstnavatelů v zemi.

lucielorenc
Kecalka 320 příspěvků 7 inzerátů 09.10.18 23:30

Nedělala jsem tedy pro poštu, ale roznos letáku pro Kaufland… Výhoda byla, že letáky dovezli v úterý ráno a bylo na mě kdy je roznesu, ale prostě do středy večera muselo být hotovo. Bylo to tedy jen jednou týdně, brala jsem to jakože v rámci procházky s kočárem, ale teda už bych do toho nešla :D korunky se sice hodily, i když jich moc nebylo, ale mimo jiné jsem si vypestovala slušný strach ze psů… Lidi kolikrát mají nízký, nebo chatrny plot a za ním psa velikosti ponika, který jen čeká až se člověk přiblíží (podotýkám, že psy miluju a jednoho mám doma, ale tohle mi ubralo pár let života :D )

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >