Práce v Allrisku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 18:02

Práce v Allrisku

Ahoj děvčata,

Pracuje někdo v Allrisku? Dnes jsem byla na pohovoru na pozici asistentky - přepazkova pracovnice, podle všeho jsem se jim líbila a možná sance je… Jen nevím, co tato práce úplně obnáší, nechci nikomu vnucovat nějaké pojištění…
Nikdy jsem nic podobného nedělala, tak mě zajímaji nějaké vaše zkušenosti. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11975
20.10.21 18:07
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata,Pracuje někdo v Allrisku? Dnes jsem byla na pohovoru na pozici asistentky - přepazkova pracovnice, podle všeho jsem se jim líbila a možná sance je… Jen nevím, co tato práce úplně obnáší, nechci nikomu vnucovat nějaké pojištění…
Nikdy jsem nic podobného nedělala, tak mě zajímaji nějaké vaše zkušenosti. :)

A proč jsi se u pohovoru nezeptala na náplň práce? To je snad základ ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10826
20.10.21 18:27

Jako je to vtipný, jít se ucházet o práci a nemít tušení co budu dělat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.21 20:53

Ahoj, já dělala asistentku :-)
Do potrebuješ vědět?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 17:34

Děvčata, to víte, že jsem se zeptala, nebo spíše mi to ta vedoucí řekla. Jen teda mluvila o administrativě a vyřizování požadavků klientů a telefonování. Jen mi to trochu zavání nutnosti uzavírat nějaké pojistky, ale třeba se pletu. Někde jsem i četla o tom, že když klient zruší pojistku, neco odstoupí od smlouvy, provize se musí vracet a nakonec nic nevydělam.

@Anonymní píše:
Do potrebuješ vědět?

Dekuji, bya bys tak hodná a napsala mi, cos vše dělala a jestli jsi musela oslovovat někoho a nutit nějaké pojisteni? Jak jsi byla celkove spokojená, jaké byly začátky a zkouška na ten certifikát ČNB byla náročná? Mockrát děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
11975
21.10.21 18:07
@Anonymní píše:
Děvčata, to víte, že jsem se zeptala, nebo spíše mi to ta vedoucí řekla. Jen teda mluvila o administrativě a vyřizování požadavků klientů a telefonování. Jen mi to trochu zavání nutnosti uzavírat nějaké pojistky, ale třeba se pletu. Někde jsem i četla o tom, že když klient zruší pojistku, neco odstoupí od smlouvy, provize se musí vracet a nakonec nic nevydělam.Dekuji, bya bys tak hodná a napsala mi, cos vše dělala a jestli jsi musela oslovovat někoho a nutit nějaké pojisteni? Jak jsi byla celkove spokojená, jaké byly začátky a zkouška na ten certifikát ČNB byla náročná? Mockrát děkuji :kytka:

Tak jestli po tobě chtějí zkoušku tak je jasný, že budeš sjednavat nějaky pojistky. Nicméně od toho je zkušební doba aby jsi zjistila co a jak a skončit můžeš vždycky. S tím vrácení provizí je to pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
27.10.21 08:12
@Cenarius píše:
Jako je to vtipný, jít se ucházet o práci a nemít tušení co budu dělat :D

Tak ne vsude rikaji v prvnim kole pohovoru skutecnost. Slecne urcite rekli, co bude delat, ale verim, ze u nekterych spolecnosti pak clovek kouka, co vsechno se po nem vyzaduje. U podobnych spolecnosti bych se taky trochu obavala.

Ale rejpnout si je asi vetsi sranda, ze? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 10:29
@Anonymní píše:
Do potrebuješ vědět?

Ahoj, mohla bys prosím napsat nějaké informace?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat