Práce v drogerii

Anonymní
7.5.20 19:21

Práce v drogerii

Ahoj pracujete někdo v drogerii?
Práce by mě bavila, jsem komunikativní a v drogerce a kosmetice by mě lakalo vědět o všech novinkách a mít možnost koupě levnějšího zboží.
Máte někdo zkušenost s nějakou drogerii (dm, rossmann, teta atd..) máte zkrácený, či plný úvazek, co vše je vaši povinnosti, jak jste na tom platově?
Díky za všechny informace

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3386
7.5.20 20:18

Dělala jsem zástupkyni vedoucí v Tete, práce v drogerii mě bavila, ale v Tete je to bída s penězi. V Tete se dělají většinou jen zkrácené úvazky, plný mívá jen vedoucí. Dělala jsem buď 6h nebo 7h úvazek. Jinak náplň práce obsluha zákazníků, práce na kase, vybalovani zboží, přeceňování zboží, chystání akcí, změna cen atd. U toho zástupu už těch povinností bylo víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
8.5.20 01:47

Take jsem delala v tete, jsem ted na materske… zustala jsem tam jen z toho duvodu, ze jsme tam byly uplne bozi kolektiv (jinak uz bych byla daaaavno pryc (6let)ale jak pise pani penize bída!!! Ja jsem tedy mela plny uvazek ale firma zacla šetřit penize takze zkracovali uvazky (me naštěstí ne nebyla jsem posledni kdo nastoupil). Prace me obecne hodne bavila ale to jak se k nam. chovali jako zamestnancum me docela dost stvalo. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat