Práce v HR, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 18:06
Práce v HR, zkušenosti

(prosím o zachování anonym. zvažuji změnu zaměstnání-citlivé údaje).
Vy, co pracujete v HR a personalistice, jak hodnotíte svou práci? Je těžké se tam dostat? Pracuji v naprosto jiném oboru, nicméně je to práce s lidmi na denní bázi. Je to vůbec stěžejní, aby měl člověk zkušenosti s prací s lidmi nebo je to spíše o tabulkách a telefonování? Co stres, deadliny, atd? Toto odvětví mě láká už dlouho. Budu ráda za všechny postřehy :)

Reakce:

Gortyna
Kecalka 406 příspěvků 23.02.17 18:43

Já jsem úzce s lidmi s HR spolupracovala ve velké firmě a tam byla práce rozdělena do několika týmů např. nábor nových lidí, školení, hr čísla za celou firmu, spravování hr karet stávajících zaměstnanců atd. U nás tam dělalo 100 lidí… Spíš je to o lidech, těžké je se dostat na vyšší pozice líp placený, normální pozice se dají obsadit bez problémů

claarca
Kecalka 337 příspěvků 23.02.17 19:37

Která pozice konkrétně tě zajímá? Jaké máš vzdělání?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >