Práce v HR, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 18:06
Práce v HR, zkušenosti

(prosím o zachování anonym. zvažuji změnu zaměstnání-citlivé údaje).
Vy, co pracujete v HR a personalistice, jak hodnotíte svou práci? Je těžké se tam dostat? Pracuji v naprosto jiném oboru, nicméně je to práce s lidmi na denní bázi. Je to vůbec stěžejní, aby měl člověk zkušenosti s prací s lidmi nebo je to spíše o tabulkách a telefonování? Co stres, deadliny, atd? Toto odvětví mě láká už dlouho. Budu ráda za všechny postřehy :)

Reakce:
Gortyna
Kecalka 490 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 18:43

Já jsem úzce s lidmi s HR spolupracovala ve velké firmě a tam byla práce rozdělena do několika týmů např. nábor nových lidí, školení, hr čísla za celou firmu, spravování hr karet stávajících zaměstnanců atd. U nás tam dělalo 100 lidí… Spíš je to o lidech, těžké je se dostat na vyšší pozice líp placený, normální pozice se dají obsadit bez problémů

claarca
Kecalka 346 příspěvků 23.02.17 19:37

Která pozice konkrétně tě zajímá? Jaké máš vzdělání?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >