Práce v Hrušce

Anonymní
31.7.21 15:41

práce v Hrušce

Ahoj, máte někdo zkušenosti s práci v Hrušce? Dělají se tam 6h směny když to je zkrácený úvazek? Píší v inzerátu odměny, dostanou se prodavačky v Hrušce na těch 15 čistého i se stravenkami? Píši nástupní plat 102-112 na hodinu, při nástupu asi těch 102? Na kolik se tam chodí na ráno, když otevírají v 7?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1153
31.7.21 16:13

Ja tam pracovala chvíli a už je to docela dlouho.Co si pamatuju, ranní byla už na půl 6,muselo se vše nachystat. Hlavně pečivo. Jinak platově to byla bída, ale fakt už je delší doba, tak zrovna tohle už nemůžu dneska soudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.21 16:30

Prosim anonxm. Pracovala jsem v Hrusce jeden rok, tri roky zpet. Urcite zalezi hodne na mistu, v kazde prodejne to chodi trochu jinak (znama dela v Hrusce v jinem meste, tak mam srovnani), zalezi hlavne na vedouci jak ma co nastaveno. U nas se delaly pouze 6 hod. smeny, vedouci mely 8mi hodinove. Odmeny zalezi na kazde prodejne dle trzby, ale zadne extra vysoke castky necekej, jsou mesice bez odmen pokud se na prodejne najde nejaky problem nebo neni dost velka trzba, tak odmeny nedavaji. Na 15 se nedostanes urcite, ja mela i s odmenami kolem 12 tisic, vic necekej, vetsinou vyplata kolem 11. Chodili jsme na pul 7, vedouci na 6, musi se nachystat pecivo, pokladna, zelenina, pult s uzeninami. V nasi prodejne se dalo domluvit, kvuli detem jsem chodila jen na ranni a na pul 8, vse zalezi na vedouci prodejny ;-) Me osobne prace v Hrusce bavila, mela jsem to tam rada, samozrejme zalezi na kolektivu a podle toho jak velky obchod to je. Ale co vim ted od zname, naroky jsou docela velke, zalezi na kraji a na inspektorce ktera ma Hrusku pod sebou.

• Citovat
  • Nahlásit
27
31.7.21 16:38

Právě bych chtěla v Ostravě do nějaké menší prodejny kde mají třeba jen soboty a nedelě krátce do 12. Taky mám děti tak mě zajímá jak to je, když někde otvírají v 6:30 nebo v 7. Dělají hodně přesčasy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
31.7.21 16:39

Ta směna se počítá od té 5:30 - 6?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu