Reklama

Práce v Mekáči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 18:19
Prace v mekaci

Ahoj, delal tu nekdo v mekaci? je to slozite? hodne lidi me od toho odrazuje, mam strach z prace s pokladnou, jidlo mi pripravovat nevadi.Jde se tak domluvit? Nebo musim delat vse?

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 11.12.17 18:59

Osobní zkušenost nemám ale dcery kamarádka tam chodí na brigádu a je moc spokojená, jak s penězi, tak i s prací. Na pokladně nedělá, jen chystá objednávky. Takž asi to domluvit jde. Zkus se tam zeptat, za to nic nedáš.

Xsvel
Kecalka 400 příspěvků 11.12.17 19:24

Já tam kdysi pracoval a složité to není. Na vše jsou postupy. Kasa je jednoduchá, rychle se v ní zorientuješ. Mně se tam kdysi celkem líbilo :) nejsložitější je asi drive, když je málo zaměstnanců a musíš objednávat, platit a chystat si objednávku pro auta, která musí byt vydána tuším do 1 minuty. Ale třeba už je to tam dnes jinak. Ale nebala bych se toho ;)

dasajur
Kecalka 194 příspěvků 11.12.17 19:41

Dělala jsem, ale už před x lety. Na vše jsou postupy, není to nijak těžké, pokladna je snadná. Vydržela jsem ale jen měsíc. Měla jsem popálená předloktí od grilu, věčně mi smrděli prsty od kysané okurky a syrové cibule, na záchod jsem se musela doprošovat, přetažení polední pauzy o pět minut znamenalo jít na kobereček. Pak už se mi zvedal žaludek jen když jsem cítila ten typický pach v mekáči.
Jo a musela jsem dělat vše, od mytí záchodů, třídění odpadů, vytírání podlahy, příprava objednávek všech druhů nabízených jídel, práce na pokladně.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >