Práce v Mekáči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 18:19
Prace v mekaci

Ahoj, delal tu nekdo v mekaci? je to slozite? hodne lidi me od toho odrazuje, mam strach z prace s pokladnou, jidlo mi pripravovat nevadi.Jde se tak domluvit? Nebo musim delat vse?

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4518 příspěvků 11.12.17 18:59

Osobní zkušenost nemám ale dcery kamarádka tam chodí na brigádu a je moc spokojená, jak s penězi, tak i s prací. Na pokladně nedělá, jen chystá objednávky. Takž asi to domluvit jde. Zkus se tam zeptat, za to nic nedáš.

Xsvel
Kecalka 397 příspěvků 11.12.17 19:24

Já tam kdysi pracoval a složité to není. Na vše jsou postupy. Kasa je jednoduchá, rychle se v ní zorientuješ. Mně se tam kdysi celkem líbilo :) nejsložitější je asi drive, když je málo zaměstnanců a musíš objednávat, platit a chystat si objednávku pro auta, která musí byt vydána tuším do 1 minuty. Ale třeba už je to tam dnes jinak. Ale nebala bych se toho ;)

dasajur
Kecalka 182 příspěvků 11.12.17 19:41

Dělala jsem, ale už před x lety. Na vše jsou postupy, není to nijak těžké, pokladna je snadná. Vydržela jsem ale jen měsíc. Měla jsem popálená předloktí od grilu, věčně mi smrděli prsty od kysané okurky a syrové cibule, na záchod jsem se musela doprošovat, přetažení polední pauzy o pět minut znamenalo jít na kobereček. Pak už se mi zvedal žaludek jen když jsem cítila ten typický pach v mekáči.
Jo a musela jsem dělat vše, od mytí záchodů, třídění odpadů, vytírání podlahy, příprava objednávek všech druhů nabízených jídel, práce na pokladně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bankrotuje a rozvádí se: Tenista Becker si přesto užívá dovolenou za miliony!

Tenisové legendě Borisi Beckerovi se hroutí svět, topí se v dluzích a nedávno... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama