Práce v Mekáči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 18:19
Prace v mekaci

Ahoj, delal tu nekdo v mekaci? je to slozite? hodne lidi me od toho odrazuje, mam strach z prace s pokladnou, jidlo mi pripravovat nevadi.Jde se tak domluvit? Nebo musim delat vse?

Reakce:
Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 5202 příspěvků 11.12.17 18:59

Osobní zkušenost nemám ale dcery kamarádka tam chodí na brigádu a je moc spokojená, jak s penězi, tak i s prací. Na pokladně nedělá, jen chystá objednávky. Takž asi to domluvit jde. Zkus se tam zeptat, za to nic nedáš.

Xsvel
Kecalka 404 příspěvků 11.12.17 19:24

Já tam kdysi pracoval a složité to není. Na vše jsou postupy. Kasa je jednoduchá, rychle se v ní zorientuješ. Mně se tam kdysi celkem líbilo :) nejsložitější je asi drive, když je málo zaměstnanců a musíš objednávat, platit a chystat si objednávku pro auta, která musí byt vydána tuším do 1 minuty. Ale třeba už je to tam dnes jinak. Ale nebala bych se toho ;)

dasajur
Kecalka 203 příspěvků 11.12.17 19:41

Dělala jsem, ale už před x lety. Na vše jsou postupy, není to nijak těžké, pokladna je snadná. Vydržela jsem ale jen měsíc. Měla jsem popálená předloktí od grilu, věčně mi smrděli prsty od kysané okurky a syrové cibule, na záchod jsem se musela doprošovat, přetažení polední pauzy o pět minut znamenalo jít na kobereček. Pak už se mi zvedal žaludek jen když jsem cítila ten typický pach v mekáči.
Jo a musela jsem dělat vše, od mytí záchodů, třídění odpadů, vytírání podlahy, příprava objednávek všech druhů nabízených jídel, práce na pokladně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >