Brigáda v Albertu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Létavice1992
Kecalka 104 příspěvků 10.12.17 16:34
Brigáda v Albertu

Ahoj, pracoval někdo z vás jako brigádnice v Albertu v pekárně? Jaké to tam je? Zajímaly by mě vaše zkušenosti jak pozitivní tak i negativní.

Reakce:
Sashie
Ukecaná baba ;) 1985 příspěvků 10.12.17 16:55

Já tam pracovala pět let při VŠ a nemůžu si stěžovat. Práce je to těžká, ale když je dobrý tým, tak to funguje hezky a je tam i sranda. Takže - pokud tam bude dobrá skvadra lidí, tak bych se toho nebála.

Létavice1992
Kecalka 104 příspěvků 10.12.17 16:58
@Sashie píše:
Já tam pracovala pět let při VŠ a nemůžu si stěžovat. Práce je to těžká, ale když je dobrý tým, tak to funguje hezky a je tam i sranda. Takže - pokud tam bude dobrá skvadra lidí, tak bych se toho nebála.

Já tam taky budu pracovat při VŠ, takže hledám různé informace. Díky.

Sashie
Ukecaná baba ;) 1985 příspěvků 10.12.17 17:01

@Létavice1992 Taky hodně záleží na tom, kdo má tenhle úsek na starosti. Mně např. vyšla vedoucí vstříc a nakonec jsem běžně odchodila pomalu plný úvazek. Aspoň jsem měla nárok na dovolenou a stravenky=)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 18:37
@Létavice1992 píše:
Ahoj, pracoval někdo z vás jako brigádnice v Albertu v pekárně? Jaké to tam je? Zajímaly by mě vaše zkušenosti jak pozitivní tak i negativní.

V Albertu jsem byla na brigádě při studiu ne v pekárně ale v zelenine aspoň podle smlouvy…litala jsem nakonec vsude i za pokladnu jsem chodila. Penize hezké bylo to fajn až na to že jsem nedělala to co jsem měla jen

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 18:40
@Anonymní píše:
V Albertu jsem byla na brigádě při studiu ne v pekárně ale v zelenine aspoň podle smlouvy…litala jsem nakonec vsude i za pokladnu jsem chodila. Penize hezké bylo to fajn až na to že jsem nedělala to co jsem měla jen…záleží na prodejně …
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >