Reklama

Brigáda v Albertu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Létavice1992
Stálice 90 příspěvků 10.12.17 16:34
Brigáda v Albertu

Ahoj, pracoval někdo z vás jako brigádnice v Albertu v pekárně? Jaké to tam je? Zajímaly by mě vaše zkušenosti jak pozitivní tak i negativní.

Reklama

Reakce:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 10.12.17 16:55

Já tam pracovala pět let při VŠ a nemůžu si stěžovat. Práce je to těžká, ale když je dobrý tým, tak to funguje hezky a je tam i sranda. Takže - pokud tam bude dobrá skvadra lidí, tak bych se toho nebála.

Létavice1992
Stálice 90 příspěvků 10.12.17 16:58
@Sashie píše:
Já tam pracovala pět let při VŠ a nemůžu si stěžovat. Práce je to těžká, ale když je dobrý tým, tak to funguje hezky a je tam i sranda. Takže - pokud tam bude dobrá skvadra lidí, tak bych se toho nebála.

Já tam taky budu pracovat při VŠ, takže hledám různé informace. Díky.

Sashie
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 10.12.17 17:01

@Létavice1992 Taky hodně záleží na tom, kdo má tenhle úsek na starosti. Mně např. vyšla vedoucí vstříc a nakonec jsem běžně odchodila pomalu plný úvazek. Aspoň jsem měla nárok na dovolenou a stravenky=)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 18:37
@Létavice1992 píše:
Ahoj, pracoval někdo z vás jako brigádnice v Albertu v pekárně? Jaké to tam je? Zajímaly by mě vaše zkušenosti jak pozitivní tak i negativní.

V Albertu jsem byla na brigádě při studiu ne v pekárně ale v zelenine aspoň podle smlouvy…litala jsem nakonec vsude i za pokladnu jsem chodila. Penize hezké bylo to fajn až na to že jsem nedělala to co jsem měla jen

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 18:40
@Anonymní píše:
V Albertu jsem byla na brigádě při studiu ne v pekárně ale v zelenine aspoň podle smlouvy…litala jsem nakonec vsude i za pokladnu jsem chodila. Penize hezké bylo to fajn až na to že jsem nedělala to co jsem měla jen…záleží na prodejně …

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Honzík byl živé dítě! Hůlka a David vysvětlovali účast na pohřbu Jana Kočky

Okázale honosný pohřeb, který rodina Kočkových vystrojila svému korunnímu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >