Z práce na Úřad práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aspagi
Kelišová 5847 příspěvků 08.12.17 16:46
Z prace na UP

Ahoj,
K 31.12 mi konci pracovni smlouva a stale se mi nedari najit praci..asi budu muset na up. zeptam se jake dokumenty musim donest?

Reakce:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 63565 příspěvků 3 inzeráty 08.12.17 17:13

@aspagi No, primárně OP a papíry k tomu ukončenému PP, tedy bych vzala tu pracovní smlouvu a zápočťák. O zbytek si řeknou a doložíš to případně při další schůzce.

aspagi
Kelišová 5847 příspěvků 08.12.17 17:40
@j.a.n.i1 píše:
@aspagi No, primárně OP a papíry k tomu ukončenému PP, tedy bych vzala tu pracovní smlouvu a zápočťák. O zbytek si řeknou a doložíš to případně při další schůzce.

Dekuji

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 08.12.17 20:05

Vyplň si předem formuláře o žádost o podporu na ÚP. Smlouvu jim podle mě z minulého zaměstnání ani nosit nemusíš, jen ten zápočťák.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 63565 příspěvků 3 inzeráty 08.12.17 20:15

@Paola21 Tak ono je otázkou, zda už ho bude mít v ruce, když skončí k 31. a půjde tam třeba hned 2.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >