Z práce na Úřad práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aspagi
Kelišová 5848 příspěvků 08.12.17 16:46
Z prace na UP

Ahoj,
K 31.12 mi konci pracovni smlouva a stale se mi nedari najit praci..asi budu muset na up. zeptam se jake dokumenty musim donest?

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61924 příspěvků 3 inzeráty 08.12.17 17:13

@aspagi No, primárně OP a papíry k tomu ukončenému PP, tedy bych vzala tu pracovní smlouvu a zápočťák. O zbytek si řeknou a doložíš to případně při další schůzce.

aspagi
Kelišová 5848 příspěvků 08.12.17 17:40
@j.a.n.i1 píše:
@aspagi No, primárně OP a papíry k tomu ukončenému PP, tedy bych vzala tu pracovní smlouvu a zápočťák. O zbytek si řeknou a doložíš to případně při další schůzce.

Dekuji

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 08.12.17 20:05

Vyplň si předem formuláře o žádost o podporu na ÚP. Smlouvu jim podle mě z minulého zaměstnání ani nosit nemusíš, jen ten zápočťák.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61924 příspěvků 3 inzeráty 08.12.17 20:15

@Paola21 Tak ono je otázkou, zda už ho bude mít v ruce, když skončí k 31. a půjde tam třeba hned 2.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama