Práce v PR (public relations), zkušenosti

26.1.17 11:46

Práce v PR (public relations)

Zdravím.

Mám pracovní nabídku z oblasti PR s tím, že bych se postupně mohla vypracovat na vyšší pozice. Jelikož ale nemám v této oblasti téměř žádné zkušenosti, nejsem si jistá, jestli by tato práce byla pro mě úplně vhodná.

Můj dotaz je pro ty, kdo mají z této oblasti zkušenosti.
Co vás na práci v PR nejvíce baví/bavilo? Co pro vás je/bylo nejhorší? Jaké vlastnosti a dovednosti, případně povaha je podle vás v této oblasti důležitá?

Mockrát díky všem za názor a pohled na věc.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Smazaný anonym
26.1.17 13:04

Já jsem při škole dělala PR, pak marketing v jedné velké mezinárodní firmě…ono to PR může mít spoustu podob - od komunikace s novináři, vydávání tiskových zpráv, psaní článků, přes organizovaní různých setkání pro klienty, propagační materiály - letáky, dárkové předměty…je to dost široký pojem a každá firma si pod tímto představuje něco jiného. Myslím, že není třeba mít nějaké konkrétní zkušenosti, že je to spíš o schopnosti si poradit, být kreativní, umět s počítačem, využívat média, poradit si…může to být hezká a zajímavá práce ale také se může jednat o práci typu „holka pro všechno“, která musí předvídat každou maličkost a šéfové si na ní rádi smlsnou při sebemenší chybičce…ale pokud je ta nabídka aspoň trochu zajímavá, tak bych neváhala - uvidíš, zkusíš a třeba to bude přesně pro tebe:-)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama