Práce v PR (public relations), zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenkochod
Stálice 52 příspěvků 26.01.17 11:46
Práce v PR (public relations)

Zdravím.

Mám pracovní nabídku z oblasti PR s tím, že bych se postupně mohla vypracovat na vyšší pozice. Jelikož ale nemám v této oblasti téměř žádné zkušenosti, nejsem si jistá, jestli by tato práce byla pro mě úplně vhodná.

Můj dotaz je pro ty, kdo mají z této oblasti zkušenosti.
Co vás na práci v PR nejvíce baví/bavilo? Co pro vás je/bylo nejhorší? Jaké vlastnosti a dovednosti, případně povaha je podle vás v této oblasti důležitá?

Mockrát díky všem za názor a pohled na věc.

Reakce:
Lišák1
Nováček 26.01.17 13:04

Já jsem při škole dělala PR, pak marketing v jedné velké mezinárodní firmě…ono to PR může mít spoustu podob - od komunikace s novináři, vydávání tiskových zpráv, psaní článků, přes organizovaní různých setkání pro klienty, propagační materiály - letáky, dárkové předměty…je to dost široký pojem a každá firma si pod tímto představuje něco jiného. Myslím, že není třeba mít nějaké konkrétní zkušenosti, že je to spíš o schopnosti si poradit, být kreativní, umět s počítačem, využívat média, poradit si…může to být hezká a zajímavá práce ale také se může jednat o práci typu „holka pro všechno“, která musí předvídat každou maličkost a šéfové si na ní rádi smlsnou při sebemenší chybičce…ale pokud je ta nabídka aspoň trochu zajímavá, tak bych neváhala - uvidíš, zkusíš a třeba to bude přesně pro tebe:-)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >