Práce v PR (public relations), zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenkochod
Stálice 52 příspěvků 26.01.17 11:46
Práce v PR (public relations)

Zdravím.

Mám pracovní nabídku z oblasti PR s tím, že bych se postupně mohla vypracovat na vyšší pozice. Jelikož ale nemám v této oblasti téměř žádné zkušenosti, nejsem si jistá, jestli by tato práce byla pro mě úplně vhodná.

Můj dotaz je pro ty, kdo mají z této oblasti zkušenosti.
Co vás na práci v PR nejvíce baví/bavilo? Co pro vás je/bylo nejhorší? Jaké vlastnosti a dovednosti, případně povaha je podle vás v této oblasti důležitá?

Mockrát díky všem za názor a pohled na věc.

Reakce:

Lišák1
Nováček 26.01.17 13:04

Já jsem při škole dělala PR, pak marketing v jedné velké mezinárodní firmě…ono to PR může mít spoustu podob - od komunikace s novináři, vydávání tiskových zpráv, psaní článků, přes organizovaní různých setkání pro klienty, propagační materiály - letáky, dárkové předměty…je to dost široký pojem a každá firma si pod tímto představuje něco jiného. Myslím, že není třeba mít nějaké konkrétní zkušenosti, že je to spíš o schopnosti si poradit, být kreativní, umět s počítačem, využívat média, poradit si…může to být hezká a zajímavá práce ale také se může jednat o práci typu „holka pro všechno“, která musí předvídat každou maličkost a šéfové si na ní rádi smlsnou při sebemenší chybičce…ale pokud je ta nabídka aspoň trochu zajímavá, tak bych neváhala - uvidíš, zkusíš a třeba to bude přesně pro tebe:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bill Nighy: Stydím se, že jsem ještě nebyl v Praze, na Lásku nebeskou nekoukám

Ve svém prvním filmu se Bill Nighy (68) objevil již v roce 1981, celosvětově... číst dále >

Válka mezi Ester a svazem pokračuje: Peníze se někam ztrácí, rýpla si Ledecká

Nechybělo mnoho a fenomenální česká sportovkyně Ester Ledecká (23) dost možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >