Reklama

Práce v PR (public relations), zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenkochod
Stálice 52 příspěvků 26.01.17 11:46
Práce v PR (public relations)

Zdravím.

Mám pracovní nabídku z oblasti PR s tím, že bych se postupně mohla vypracovat na vyšší pozice. Jelikož ale nemám v této oblasti téměř žádné zkušenosti, nejsem si jistá, jestli by tato práce byla pro mě úplně vhodná.

Můj dotaz je pro ty, kdo mají z této oblasti zkušenosti.
Co vás na práci v PR nejvíce baví/bavilo? Co pro vás je/bylo nejhorší? Jaké vlastnosti a dovednosti, případně povaha je podle vás v této oblasti důležitá?

Mockrát díky všem za názor a pohled na věc.

Reklama

Reakce:

Lišák1
Stálice 94 příspěvků 26.01.17 13:04

Já jsem při škole dělala PR, pak marketing v jedné velké mezinárodní firmě…ono to PR může mít spoustu podob - od komunikace s novináři, vydávání tiskových zpráv, psaní článků, přes organizovaní různých setkání pro klienty, propagační materiály - letáky, dárkové předměty…je to dost široký pojem a každá firma si pod tímto představuje něco jiného. Myslím, že není třeba mít nějaké konkrétní zkušenosti, že je to spíš o schopnosti si poradit, být kreativní, umět s počítačem, využívat média, poradit si…může to být hezká a zajímavá práce ale také se může jednat o práci typu „holka pro všechno“, která musí předvídat každou maličkost a šéfové si na ní rádi smlsnou při sebemenší chybičce…ale pokud je ta nabídka aspoň trochu zajímavá, tak bych neváhala - uvidíš, zkusíš a třeba to bude přesně pro tebe:-)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama