Práce v sexshopu

350
23.11.15 13:21

Práce v sexshopu

Ahoj, je zde někdo, kdo pracoval v sexshopu? :)

Je jedno, jestli brigádně nebo na plný úvazek, zajímá mě jakákoliv zkušenost. (Co to obnáší, jak jste byly spokojené…)
Podobnou diskuzi jsem zatím nenašla.

Děkuji :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56925
23.11.15 13:22

@Ivetlu brigádně.. normální práce, jen je třeba se připravit na to, že se dost lidí stydí - zbytečně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 13:23

@Ivetlu mas na mysli primo erotic city?? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
23.11.15 13:26

@Lusanita Nene, je to nějaký nový sexshop, teprve má otevírat (když jsem jeho název dala do googlu, tak mi to ještě nic nenašlo).
Akorát je teda orientovaný na s-m. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2390
23.11.15 13:38

Já tam dělala, a je to docela sranda. Práce je jako když děláš prodavačku, ale hold máš jiné zboží ;) Hodně lidí si to chodí jen ze srandy omrknout, těch je nejvíc. pak jsou ti, co jdou koupit a potřebují poradit a nakonec odborníci, co přesně vědí pro co jdou. Vyjímečně nějakej úchalák..ale to jsem měla jednoho max dva. Hodně zákazníků žertovalo jestli jsem všechny ty věcičky vyzkoušela, tak proč jim neudělat radost a odkývat jim že jo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4790
23.11.15 13:49

Tak chlapům budeš vybírat cock-ring podle velikosti výbavy, instruovat je v používání vakuové pumpy (s odbornou ukázkou), připneš jim elektrody na výbavu a budeš pozorovat elektrostimulaci až do vrcholu. NO PROSTĚ SRANDA! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
23.11.15 14:39

Jestli dobře platí, máš to blízko a přijatelná pracovní doba. Tak proč ne? Ale musíš být míň stydlivá a povídavá. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2390
23.11.15 15:11

Tak já třeba stydlivá jsem a ukecaná vůbec.. a dala jsem to :mrgreen: Však tam chodí úplně normální lidi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama