Reklama

Práce v zakouřené restauraci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 09.01.17 14:52
Práce v zakouřené restauraci.

Ahoj holky. Jsem v 5tt, na testu dvě úplně plné a silné čárky, vše vypadá v pořádku. U doktorky jsem zatím nebyla, chci mít jistotu, že už bude něco vidět, takže ještě čekáme. (Minulé těhotenství skončilo samovolným potratem). Ale pracuju bohužel v hospodě, docela zakouřené…směny krátký dlouhý týden, ale od 8 ráno do 11 do večera. Je mi dobře, ale při delší námaze, když se nemůžu na chvíli posadit, se mi udělá špatně a bolí mě v podbřišku jako před MS. Co byste dělaly na mém místě? Přemýšlím, že s tím hned seknu, nechci, aby to znovu skončilo potratem :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 09.01.17 14:54

Vzhledem k předchozím komplikacím bych možná zvážila i tu neschopenku.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 09.01.17 14:56

Existuje i možnost být doma za 100% platu, pokud by ti zaměstnavatel nebyl schopnej zajistit náhradní práci vhodnou pro těhotné, překážka na straně zaměstnavatele, ale v případě tvého zaměstnání těžko říct

VitaminC
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 09.01.17 15:00

Tvuj zamestnavatel ti musi nabidnout jinou vhodnejsi pozici nebo te nechat doma za plnou mzdu.
Ja delala sestnactky v baru az do konce sedmeho mesice.
Byla jsem mlada, bez komplikaci, nebylo to na me ani videt.

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 09.01.17 15:04

@Nowuka2 Ke to možné takhle udělat, ale spíš to vidím na tu neschopenku. Zase se mi ale nechce být tolik měsíců doma, hlídat vycházky a nic nedělat. No budu se muset rozhodnout, buď a nebo. :-)

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 09.01.17 15:06

Ja bych naklusala na gyndu at mi daj tehotenskej prukaz a pak to predala vedeni, musi ti dat nejakou jinou praci nebo budes doma… ono nejen zakourene prostredi, ale i celodeni stani a dlouha pracovni doba neni pro tehotnou nic moc, neriskovala bych…

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 09.01.17 15:08

@VitaminC Tenkrát moje kolegyně také do 8 měsíce. Říkali jsme jí, že je blázen, ale bylo jí dobře a mimčo se narodilo v pořádku, tak proč ne. Ale já mám po předchozí zkušenosti strach, možná si to bolení bříška způsobuju sama svým zbytečným stresem :lol:

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 09.01.17 15:08

@Kriss Tina Asi to tak udělám, nemá cenu být pak zase zbytečně zklamaná…

chipsa
Extra třída :D 13140 příspěvků 09.01.17 15:19

Ono se ještě smí kouřit v restauracích? Vyšel přece nový zákon od ledna, že ne :nevim:

Ivan PPZ
Kelišová 5603 příspěvků 09.01.17 15:21

Vaše práce/ pracoviště nesplňuje zákonné podmínky pro zaměstnávání těhotných. Takže hodně záleží na vás samotné…

inkakřivák
Extra třída :D 13153 příspěvků 09.01.17 15:25

Blbost, ne? Pokud vím, schválili nějaký zákon o úplném zákazu kouření v hospodě? nebo se pletu?
tak ne, ted jsem si to nahledala a mělo by to být až od konce května.

Werrrcaaa1
Stálice 63 příspěvků 09.01.17 15:33

Mela jsem stejny problem..sla jsem si na gyndu pro neschopenku, tam mi ji nenapsal ptz to je pry vec zamestnavatele ( bohuzel v mem pripade to opravdu neslo delat jinou praci, natoz byt doma za 100%).. Pracovala jsem tam do 3.mesice a pak mi tu neschopenku konecne napsal, ale jen proto, ze uz byl duvod ( placenta praevia ).

jenny.fields
Generální žvanilka 24584 příspěvků 09.01.17 16:38
@chipsa píše:
Ono se ještě smí kouřit v restauracích? Vyšel přece nový zákon od ledna, že ne :nevim:

Bude platit až od konce května.

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 10.01.17 09:49

@chipsa Až květen, jestli to schválí prezident a senát, pokud vím ;-) Já sama jsem (byla jsem nedávno) kuřačka a i tak se těším, že to zakážou. Je to puch :-)

chipsa
Extra třída :D 13140 příspěvků 10.01.17 10:05
@RomanaNN píše:
@chipsa Až květen, jestli to schválí prezident a senát, pokud vím ;-) Já sama jsem (byla jsem nedávno) kuřačka a i tak se těším, že to zakážou. Je to puch :-)

V neděli jsme byli na meníčku v restauraci. Měli tam ceduli že od do a v době obědů se nekouří. Ale stejně to byl puch :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama