Reklama

Kvasinky a možné těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

habebe
Kecalka 325 příspěvků 09.01.17 13:52
kvasinky a možné těhotenství

Ahoj holky,
mám dotaz. S přítelem se snažíme o mimi. Od července mám vysazenou HA. Přítel jezdí domů jen na víkendy kvůli práci a tak se trefit do plodných dní je problém. Teď byl doma zrovna na plodné dny. Ty jsem měla teď patek, sobota, neděle ovu. Pohlavní styk proběhl ve čtvrtek a pátek, i v neděli ráno na ovu. Ovšem v neděli odpoledne mě začalo trápit svědění a dnes a lehký výtok. Včera večer jsem si pro jistotu udělala výplach Rosalginem. K lékaři můžu až ve čtvrtek, má dovču… je tu aspoň trochu šance, že by se těhotenství mohlo podařit i přes kvasinku a výplach, který byl asi 10 hodin po styku v den ovu? Mrzí mě, že zrovna jsme trefili plodné dny a já mám kvasinku. Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 1 inzerát 09.01.17 14:30

Šance tu vždy je.. Osobně vidím větší problém než v možné kvasince, že mi přijde, že to strašlivě řešíš, přesně sleduješ plodné dny, kdy a kolikrát byl styk. Nejsnadněji se těhotní, když se tomu nechá volný průběh. Ono samo o sobě stačí k početí nepoužívat antikoncepci. Že se vidíte jen o víkendech taky nevadí.. spermie vydrží údajně až týden.. 3 dny rozhodně v pohodě - takže ti zbývají jen 1-2 dny z celého týdne, kdy je vaše šance malá. Nech to koňovi.. ;) Přijde to, až to budeš nejmíň čekat, tak to bývá ;)
Hodně štěstí ať je to brzo :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama