Těhulky ve 12.týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 10:59
Těhulky ve 12týdnu těhotenství

Těhulky, co jste ve 12týdnu těhotenství přidejte se.
Jak se cítíte? kdy jdete na kontrolu.
Já jsem dnes 12+0tt a jdu 10.1.na 1 screening a 17.1.do těh. poradny :)

Reakce:

Maky.p
Generální žvanilka 24795 příspěvků 08.01.17 13:37

Zkus nějakou skupinu podle termínu porodu ;-) červenec nebo srpen, jak ti to vychází. Tam si určitě pokecáš víc, jak tady :palec:

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 14:55

@Maky.p děkuji,bez tebe bych to nevěděla :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >