Reklama

Může mi obvoďák předepsat Utrogestan?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 22:04
Muze mi obvodak predepsat utrogestan?

Jsem tehotna a gyn. ma dlouhe obj. lhuty. Muze mi utrogestan predepsat obvodacka?

Dekuji za anonym z duvodu cerstveho tehu

Přečtěte si článek: Utrogestan pro poruchy cyklu i podporu těhotenství

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6243 příspěvků 07.01.17 22:07

Před 6 lety nemohl

Uživatel je onlineGenovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 07.01.17 22:12

Tak pokud mas potize nebo je jiny duvod, zavolej, vysvetli a urcite te vezme hned. Pokud nemas neco ze zmineneho, tak to pujde bez nej, ne? V prvnim tehotenstvi jsem ho brala, v druhem ne a obe diky Bohu dopadla dobre.

Příspěvek upraven 07.01.17 v 22:18

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 22:14

@Genovesa mela jsem ho u minuleho tehotenstvi preventivne protoze prvni bylo zamlkle. Druhe bylo ok, takze ho chci zase (pro jistotu), ale nevim, zda toto bude ma dr. povazovat za duvod pro urgentni objednani.

AndilekOli
Závislačka 4990 příspěvků 07.01.17 22:24
@Anonymní píše:
@Genovesa mela jsem ho u minuleho tehotenstvi preventivne protoze prvni bylo zamlkle. Druhe bylo ok, takze ho chci zase (pro jistotu), ale nevim, zda toto bude ma dr. povazovat za duvod pro urgentni objednani.

Zamlklé těhotenství přeci není důvod brát utrogestan v dalším těhu…mám za sebou několik zamlklých a měla jsem ho jen jednou, když jsem začala výrazněji špinit…a u těch, které jsem donosila, jsem ho neměla :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 22:33

@AndilekOli vliv to mit muze… A i kdyby mi to melo pomoct jen ze se nebudu tolik bat, tak to za to stoji ;-))

Vracim se k puvodnimu tematu… Nevite tedy jeste nekdo?

AndilekOli
Závislačka 4990 příspěvků 07.01.17 22:34
@Anonymní píše:
@AndilekOli vliv to mit muze… A i kdyby mi to melo pomoct jen ze se nebudu tolik bat, tak to za to stoji ;-))Vracim se k puvodnimu tematu… Nevite tedy jeste nekdo?

Ok :-) Každopádně držím palec, ať to klapne :hug:

Nuníček
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 07.01.17 22:42
@Anonymní píše:
@AndilekOli vliv to mit muze… A i kdyby mi to melo pomoct jen ze se nebudu tolik bat, tak to za to stoji ;-))Vracim se k puvodnimu tematu… Nevite tedy jeste nekdo?

Tak teoreticky ho napsat může, jen by musel napsat, že hradí pacient, protože PL není obor, který tento lék může psát na úhradu pojišťovny. Já osobně bych ti ho asi nenapsala, je to totiž totálně mimo obor PL, leda, že bys měla zprávu, že to máš doporučené popř. bych se spojila s tvým gynekologem zda teda je to vhodné (což se můžeš spojit sama a domluvit se se sestrou, když jo, tak ti podá recept mezi dveřma).

ugluk
Hvězda diskuse 42166 příspěvků 07.01.17 22:43

Zamlkle tehotenstvi nema s nedostatkem progesteronu absolutne nic spolecneho, ale faktem je, ze ho pote spousta gynekologu predepisuje, spis pro ten dobry pocit. Pokud ho chces pro klid duse, na rovinu bych na gyndu zavolala a nechala si ho predepsat (kvuli receptu by te mohli nekam vmacknout), popr. jestli mas moral na to rict, zes zacala spinit a mas strach. Obvodak bych tipla, ze to nebude chtit (moct?) napsat, ale opet, zkusila bych tam cinknout.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 22:46

@Nuníček Dekuji… Tu gynekolozku (papir mezi dvermi) samozrejme zkusim jako prvni, jen oni jsou tam co se tyce objednani docela striktni i kdyz ma clovek problem a obvykla cekaci lhuta je v radu tydnu, takze proto zjistuji, jake jsou jine moznosti.
Dekuji.

jenny.fields
Generální žvanilka 24587 příspěvků 07.01.17 23:09
@Anonymní píše:
@Nuníček Dekuji… Tu gynekolozku (papir mezi dvermi) samozrejme zkusim jako prvni, jen oni jsou tam co se tyce objednani docela striktni i kdyz ma clovek problem a obvykla cekaci lhuta je v radu tydnu, takze proto zjistuji, jake jsou jine moznosti.
Dekuji.

To je ale otřesné chování, aby člověk s problémem čekal několik týdnů :poblion: Kvůli tomu jsem nedávno změnila gynekoložku.

mmischa
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 08.01.17 04:19

Mam doma krabicku kterou uz neberu pred tydnem sem zo vysadila kdyby nekdo potreboval? at se ozve. :palec:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 08.01.17 07:10

Mám doma několik platíček, co mi zbylo..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama