Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojky holky, prosím vás, nevíte, jestli by se někde dal sehnat temešváryho roztok?? Nechce se mi furt lítat do porodnice, jestli mi náhodou neodtéká plodovka. Ph papírky doma mám, ale ty mi příjdou k ničemu.
@Marcela2222 píše:
Ahojky holky, prosím vás, nevíte, jestli by se někde dal sehnat temešváryho roztok?? Nechce se mi furt lítat do porodnice, jestli mi náhodou neodtéká plodovka. Ph papírky doma mám, ale ty mi příjdou k ničemu.
já ho dostala od sestřičky v porodnici
zkus poprosit, zda by ti trošku neodlila ![]()
@KatkaLib píše:
já ho dostala od sestřičky v porodnicizkus poprosit, zda by ti trošku neodlila
myslela jsem si to, zkusím zkusím ![]()
@Marcela2222 píše:
myslela jsem si to, zkusím zkusím
hod smutné očka
už je to dlouhé, že? kolikaty jsi TT?
Jsem 38+2 a jsem stále taková vlhká no, tak mám strach, aby to nebyla plodovka, ale nechce se mi jet 40 km do porodnice zbytečně…
@Marcela2222 píše:
Jsem 38+2 a jsem stále taková vlhká no, tak mám strach, aby to nebyla plodovka, ale nechce se mi jet 40 km do porodnice zbytečně…
@Marcela2222 píše:
Jsem 38+2 a jsem stále taková vlhká no, tak mám strach, aby to nebyla plodovka, ale nechce se mi jet 40 km do porodnice zbytečně…
tak to bych se bala taky :-/ale ted kdyby se mimi narodilo tak už je ready
ja to vyřešila planovane s radou od porodní babi a fakt to fungovalo ze se ta vložka zbarvila a už si me tam nechali a rodili ![]()
Já se ptala v lékárně a lékárnice hledala docela dlouho v PC, a pak říkala, že se to volně koupit nedá, ale je to skoro 5 let.
@KatkaLib píše:
tak to bych se bala taky :-/ale ted kdyby se mimi narodilo tak už je ready![]()
ja to vyřešila planovane s radou od porodní babi a fakt to fungovalo ze se ta vložka zbarvila a už si me tam nechali a rodili
mě by nevadilo, kdyby se narodila, jen mám strach, aby voda nedošla a nestalo se jí něco… ![]()
@Taara69 píše:
Já se ptala v lékárně a lékárnice hledala docela dlouho v PC, a pak říkala, že se to volně koupit nedá, ale je to skoro 5 let.
jj ono se to dřív prodávalo a pak to zrušili no
snad mi to kámoška sežene..
Dobrý den holky chtěla bych se zeptat nemáte někdo na prodej temesvarovy roztok a plodovou vodu? A nebo jesi se dá někde koupit třeba na internetu celkem by mne to pomohlo. Děkuji za případnou reakci