Reklama

Temešváryho roztok - seženu ho někde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcela2222
Stálice 88 příspěvků 08.01.17 12:22
temešváryho roztok seženu ho někde?

Ahojky holky, prosím vás, nevíte, jestli by se někde dal sehnat temešváryho roztok?? Nechce se mi furt lítat do porodnice, jestli mi náhodou neodtéká plodovka. Ph papírky doma mám, ale ty mi příjdou k ničemu.

Přečtěte si článek: Plodová voda

Reklama

Reakce:

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 08.01.17 12:25
@Marcela2222 píše:
Ahojky holky, prosím vás, nevíte, jestli by se někde dal sehnat temešváryho roztok?? Nechce se mi furt lítat do porodnice, jestli mi náhodou neodtéká plodovka. Ph papírky doma mám, ale ty mi příjdou k ničemu.

já ho dostala od sestřičky v porodnici :mrgreen: zkus poprosit, zda by ti trošku neodlila ;)

Marcela2222
Stálice 88 příspěvků 08.01.17 12:32
@KatkaLib píše:
já ho dostala od sestřičky v porodnici :mrgreen: zkus poprosit, zda by ti trošku neodlila ;)

myslela jsem si to, zkusím zkusím :)

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 08.01.17 12:34
@Marcela2222 píše:
myslela jsem si to, zkusím zkusím :)

hod smutné očka :P :P už je to dlouhé, že? kolikaty jsi TT?

Marcela2222
Stálice 88 příspěvků 08.01.17 12:47

Jsem 38+2 a jsem stále taková vlhká no, tak mám strach, aby to nebyla plodovka, ale nechce se mi jet 40 km do porodnice zbytečně…

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 08.01.17 13:47
@Marcela2222 píše:
Jsem 38+2 a jsem stále taková vlhká no, tak mám strach, aby to nebyla plodovka, ale nechce se mi jet 40 km do porodnice zbytečně…
@Marcela2222 píše:

tak to bych se bala taky :-/ale ted kdyby se mimi narodilo tak už je ready :pankac: :kytka: ja to vyřešila planovane s radou od porodní babi a fakt to fungovalo ze se ta vložka zbarvila a už si me tam nechali a rodili :-D

Taara69
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 08.01.17 13:52

Já se ptala v lékárně a lékárnice hledala docela dlouho v PC, a pak říkala, že se to volně koupit nedá, ale je to skoro 5 let.

Marcela2222
Stálice 88 příspěvků 08.01.17 17:39
@KatkaLib píše:
tak to bych se bala taky :-/ale ted kdyby se mimi narodilo tak už je ready :pankac: :kytka: ja to vyřešila planovane s radou od porodní babi a fakt to fungovalo ze se ta vložka zbarvila a už si me tam nechali a rodili :-D

mě by nevadilo, kdyby se narodila, jen mám strach, aby voda nedošla a nestalo se jí něco… :(

Marcela2222
Stálice 88 příspěvků 08.01.17 17:40
@Taara69 píše:
Já se ptala v lékárně a lékárnice hledala docela dlouho v PC, a pak říkala, že se to volně koupit nedá, ale je to skoro 5 let.

jj ono se to dřív prodávalo a pak to zrušili no :( snad mi to kámoška sežene..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama