Práce z domova?!

74
28.10.08 20:27

práce z domova?!?

zdravím všechny maminky,
mám dotaz ohledně práce - přivýdělku. Jsem na mateřské (2 děti) a přeci jen jsou peníze potřeba. Koukala jsem na netu, že je dost velká nabídku práce z domova přes net právě pro maminky na mateřské, ale bojím se, abych nenaletěla nějakému podvodníkovi. Jaké máte zkušenosti vy? Můžete nějakou práci doporučit?
děkuji a přeji krásný večer
Jarča a kluci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

315
28.10.08 20:35

Já vlastní zkušenost nemám, ale co vím od různých kamarádek, tak tyhle nabídky jsou z cca 99% podvod ve stylu „pošli 100,– Kč a dostaneš podrobnosti, o jakou práci se jedná“. A samozřejmě pak nedostaneš nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
28.10.08 20:56

hledala jsem dlouho a nenasla jsem- na netu urcite ne- ani v jinych inzerateh- nakonec neco malo mam ale to je pres zname- takze jinak fakt neverim nicemu- a ver mi ze jsem hledala fest…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
28.10.08 21:21
Ekaterina píše:
Já vlastní zkušenost nemám, ale co vím od různých kamarádek, tak tyhle nabídky jsou z cca 99% podvod ve stylu „pošli 100,– Kč a dostaneš podrobnosti, o jakou práci se jedná“. A samozřejmě pak nedostaneš nic…
Ono vraj ti pride dopis,alebo mail,žesi maš dať tiež taky inzerát alidi ti pošlu tu 100,–

Je to na 100% pdvod na nete je o tom kopa diskusi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
29.10.08 09:15

Práce domů se dá sehnat a nemusí to být zrovna podvod, ale chce to mít známé, nebo třeba oslovit personální agenturu, známé lepí obálky, nebo kompletují zásilky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
8.4.16 09:04

Práce z domova

Zdravím všechny. Jsem na mateřské dovolené a hledám přivýdělek, popř. Práci mystery shoppingu. Nemuzete mi prosím někdo něco doporučit? Děkuji a hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2028
7.4.17 10:26

Já jsem začala spolupracovat s českou firmou Global, tam to funguje na principu vyplácení provizí. Neni nutné mít ZL, ani EET. Vše záleží na tobě. Kdybys chtěla víc info, tak napiš. Jen bych ráda ještě podotkla, že zde nejsou žádné povinné nákupy, splnění měsíčních částek apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 10:40

@Ppawlusha Aha a tedy když s nimi spolupracuješ, a oni ti vyplácí provize, určitě se nějak daní, tím pádem musíš mít dohodu nebo živnost, jinak je to fejk, podvod, práce na černo.
a ještě to napiš do dalších 10 diskuzí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2028
7.4.17 14:36

@hudečice nene, už jsem skončila :) pro dnešek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama