Práce za LR/Mary Kay

23.5.20 11:16

Práce za LR/Mary Kay

Ahoj,
ráda bych se vás všech zeptala na názor…
(Chápu, že dnes už nikoho asi nebere katalogový prodej a těchto poradkyň je všude mraky)
Včera jsem dostala nabídku dělat za Mary Kay a LR kosmetiku. Každý asi zná princip této práce (MLM). Zkusila jste to některá? Vyplatí se zakoupit startovací kufřík od MK a některé produkty od LRka? Jsem mladá studentka gymnázia, proto nemám zas tolik peněz na rozhazování. Paní z MK mě přesvědčuje o tom jak skvělé to je, že budu dělat „hodinky krásy“ a tak. Chci se tedy ještě zeptat..
LR/MK (co vybrat)?
Vrátí se nějaké penízky?
Má to smyl?
Jaký na to máte názor?
Děkuji předem všem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24820
23.5.20 11:18

@adoreadore
Ja bych šla radši hákovat do Lidlu. Peníze jisté. Vnucovat někomu kosmetiku bych nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
23.5.20 11:50

Musíš si sama shánět klientky, prodávat. Máš provize z prodaných produktů. Ale není to tak růžové. Třeba měsíc dva ti nikdo nic nekoupí.
Kolik že ta startovací blbina stojí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
23.5.20 11:51

Jak píše výše @Russet o víkendu si raději zajdi na brigádu do Lidlu, Kauflandu. Pořád lepší a stabilní výplata na účtě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.20 11:52

@FraDeu Ahoj, stojí asi 3000Kč. Nic moc no:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24820
23.5.20 12:10
@adoreadore píše:

Takže ty jim musíš dát prachy, aby ti dali práci? Slušný letadlo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.20 12:14

@Russet Přesně tak, právě si říkám, že je to divný..
Dát 3000Kč a pak to nemít ani zpátky. Slečna, ale přesvědčuje, že s vše vrátí a několikanásobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24820
23.5.20 12:23
@adoreadore píše:
@Russet Přesně tak, právě si říkám, že je to divný..
Dát 3000Kč a pak to nemít ani zpátky. Slečna, ale přesvědčuje, že s vše vrátí a několikanásobně.

Tak jestli más kolem sebe lidi, co to budou kupovat… Ale ta doba, kdy to frčelo, je dávno pryč. Jestli chceš pravidelnou výplatu, tak do toho nejdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
23.5.20 12:25
@adoreadore píše:

Takže - prosím zaměstnej mě, já si vše uhradím sama, školení, kufr, socku, zdravku :-)
Hele ne, do toho nejdi. Jiná tě nalákala, jak je to supr, ale výplatní pásky asi neukázala, jak se má měsíčně dobře, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
23.5.20 12:26
@Russet píše:
Tak jestli más kolem sebe lidi, co to budou kupovat… Ale ta doba, kdy to frčelo, je dávno pryč. Jestli chceš pravidelnou výplatu, tak do toho nejdi.

Přesně, doba podomního prodeje je už dávno pryč.

@adoreadore kde chceš shánět kámošky na líčení, kdo ti bude pravidelně kupovat předražené výrobky? To sis promyslela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama