Prací prášek pro novorozence

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26.1.11 19:22

prací prášek pro novorozence

ahoj holky, chci se zeptat, jaký používáte prací prášek (gel) pro novorozence?? Hledala jsem na internetu, všude píšou o Lovele. Ale taky na ni nadávají, že nevypere skvrny.
Aviváž prý nepoužívat vůbec a přidat dvojitý máchání..
A na kolik stupňů perete??? :think:
Díky za rady :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2785
26.1.11 19:30

Já jsem prala oblečky pro mimčo v Lovele,ale jsou to nové věci,takže těžko říct,jestli vypere skvrny.
Přidala jsem trochu aviváže,protože Lovela nemá vůbec žádnou vůni- tak snad to nebude vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24646
26.1.11 21:20

Bylo tu hodně diskusí, pohledej…
Já prala v dětském Amway, spokojenost, kdybych nebyla lemra a likvidovala fleky začerstva, měla bych jich ještě méně=)
do máchání můžeš dát ocet, „neutralizuje“ případné zbytky prášku a miminům neva, aviváž by mohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
26.1.11 21:22

Já prala v Persilu sensitive, samozřejmě že bez aviváže, ale ten prášek sám o sobě krásně voní, takže to ani není potřeba. Navíc tenhle prášek mi doporučili i v krámě, je na něm i přímo obrázek s miminkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
26.1.11 21:31
Pájinka25 píše:
Já prala v Persilu sensitive, samozřejmě že bez aviváže, ale ten prášek sám o sobě krásně voní, takže to ani není potřeba. Navíc tenhle prášek mi doporučili i v krámě, je na něm i přímo obrázek s miminkem
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15280

Já si včera koupila v drogerce DREFT-gel sensitive,je bílý,krásně jemně voní po heřmánku,je na citlivou pokožku a pro děti :palec: a mám vypráno už vše a nažehleno,a je to jemná vůně!Ale se skvrnama nevim,ještě nemám zkušenost,hadříky jsem prala poprvé!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65

V jakémkoliv prášku, ale dvakrát máchat a místo aviváže 2 polévkové lžíce octa.
Lovela je děsná, ona ty fleky snad fixuje 8-o .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
26.1.11 21:36

No, ještě chci dodat ohledně těch skvrn, já peru v Persilu sensitive, ale myslím, že by se nestalo nic ani po Arielu - ale každé dítě je jiné, může se osypat po čemkoli, my naštěstí nic - jako ten Persil krásně voní, pere dobře, já peru na 40 ty dětský oblečky, ale teď, když přikrmujeme, jsou všechny hadříky od mrkvičky a ta teda dolů nejde :roll:

Příspěvek upraven 26.01.11 v 21:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2639
26.1.11 21:37

Ahoj, já od začátku prala plenky v Lovele, pak V Persilu sensitive a ted na zkoušku v mýdlových ořeších. Na všechny prostředky jsem slyšela pozit. i negat. odezvu. Za sebe - mě ta pračka ,ať peru v čemkoliv, vypere všechny fleky. Nenechávám ale dětskou stoličku zaschnout na plenkách. Hned to přemáchnu v ruce obyč.mýdlem :-) a hodím do kýble s plenama. Peru jednou za 2-3 dny, a fleky nezůstávají. Ale mimi je jěště malé. Tak snad to vypere i pozdějc. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
26.1.11 21:39

ahoj, Lovelu jako alergik nemůžu(prala jsem s ní zezačátku dětské prádlo a měla jsem z toho sennou rýmu), nevím ale něco v ní asi je… a vadila i mému bratrovi, který má jinak alergii zcela bez projevů. Víc než jak to pere mi záleží na tom z čeho to je, takže jedeme v eko prostředcích - ulrich, ecover… prádlo sice není zářivé a občas zůstane flek , ale vím že to není žádná utrachemie..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2639
26.1.11 21:43

K těm mýdlovým ořechům přidávám 2 lžíce soli na skvrny Ulrich a je to v klidu, beze skvrn. Ulrich zmákl i zaschlou krev na džínách - starší dcera si včera rozflákala koleno. Chtěla bych vyzkoušet i prací gel Ulrich.
aaaaja: prosím tě, které používáš? Jak je to s vůněma? (levandule, citrus?) :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4823
26.1.11 21:44

Pouzivam Batole prasek i avivaz. Hezky voni a zatim se vypralo vsechni mimi kakani :palec: Jsem sama zvedava, jak bude zvladat prikrmy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
26.1.11 21:47
palošek píše:
K těm mýdlovým ořechům přidávám 2 lžíce soli na skvrny Ulrich a je to v klidu, beze skvrn. Ulrich zmákl i zaschlou krev na džínách - starší dcera si včera rozflákala koleno. Chtěla bych vyzkoušet i prací gel Ulrich.
aaaaja: prosím tě, které používáš? Jak je to s vůněma? (levandule, citrus?) :-)

bez vůně a s tom mydlicí lékařskou, tu sůl na skvrny asi vyzkouším, na plíny dávám žlučové mýdlo, ale občas se pocintá i manžel něčím co nechce pustit … vůním se obecně vyhýbám (asi je to to na co jsem alergická v hodně přípravcích, i když eko mi většinou neva)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
26.1.11 21:56

Tak já to tak nák střídám nemám druh oblíbeného prášku,koupím většinou ten co je v akci.Někdy když dojde,tak peru i v obyčejným a nic se neděje.Ale krásně voní Dreft.A s aviváží to samí,ted jsem si koupila bílý silan a naředím to teda s vodou,jak píšou na lahvičce,že 1 litr udělá 4 ono to není tak silný a provoní to tak jemně :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4417
26.1.11 22:02

tak já nejdřív prala v Lovele, samozřejmě když bylo něco hodně pokaděné tak nejdřív přeprala v ruce.
když jsme začaly s příkrmy tak už Lovela nestačila, tak peru v Arielu, ted mám koupený Persil - obojí gel, peru v tom i naše prádlo, a protože mi ještě zbyla Lovela tak to míchám půl na půl. :lol:
ale fleky od příkrmů taky hned přepírám v ruce.
podle mě když to zashne tak to nevypere už nic. :think:
chce to vyzkoušet, jestli to mimču nebude vadit, u nás naštěstí alergie žádná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat