Prací prášek/gel Bonux

1382
10.8.11 16:29

Prací prášek/gel Bonux

Ahojky, zajimalo by me, jake mate zkusenosti s timto pracim prostredkem a taky jestli pouzivate prasek nebo gel. Dneska jsem si ocichala Bonux s vuni ruzi a voni teda luxusne :-) usetrilo by se za avivaz :lol: Pere a rozpousti se dobre? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10048
17.8.11 10:06

No vidim ze reakce žádné…já se právě připojím s dotazem. Kupuju jen Ariel, nekdy Persil ale uvazuju o Bonuxu, idkyz je o dost levnejsi tak me zajima jestli neni nekvalitni??? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
17.8.11 10:17

no tak taky čekám na odpověď, koupila jsem ted v akci Bonux, tak jsem fakt zvědavá, ze zvyku taky kupuju Persil a Ariel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10048
17.8.11 10:18

No JaSa já právě taky mám v akci tedka Bonux a nevím jestli do toho jít ten rozdíl je finančně fakt velkej ale ja radsi kupuju kvalitnejsi tak bych nerada vyhodila penize.....tady neni nikdo kdo pouziva BONUX? :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
17.8.11 10:32

tak dámy, Bonux právě pere pračku značně zaprasených věcí z čundru, tak dám poo vědět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10048
17.8.11 11:00

Super tak se těším!!! Mě jde hlavně o to aby samozřejmě vypral skvrny a vonel a nebylo to nejak tvrdy…ale avivaz davam stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
17.8.11 12:55

takže,
prala jsem světlé na 50 stupnů, vypralo to uplně v pohodě, jedine co se nevypralo, tak čmrkance od propisky
fličky, které už byly dříve a nevypral je ani Ariel taky zůstaly, ale jinak jsem moc spokojená a prádlo fakt krásně voní a je čisté
ještě jsem prala funkční oblečení bez aviváže a moc pěkně voní, vypralo to běžné fleky (prala jsem na 30)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10048
17.8.11 13:45

JaSa tak děkuji moc asi do nějk pujdu a zkusim to!!!!! :-) je to příchut ty nove ruze?? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
17.8.11 13:56

no tak růže ne, jmenuje se Hydropower Bonux, používám gel

Příspěvek upraven 17.08.11 v 14:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10048
17.8.11 14:00

:lol: Ok, mrknu na to :-) Děkuji za online praní :lol: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10048
19.8.11 07:41

Tak jsem včera koupila 6kg bonux :lol: je s vuni ruzi a druhej byla magnolie. Jeste jsem neprala ale zatim od nej mam provonenej byt :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4988
22.8.11 12:57

taky jsem ho minulý týden koupila a voní nádherně a řekla bych že i dobře pere. Vypral skvrnu od krve. Do teď jsem používala persil nebo ariel a řekla bych že je bonux stejný a o dost levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10048
22.8.11 12:59

Holky musím fakt jen souhlasit, prala jsem celý víkend a jsem normlane nadsena. Krásně voní- uplně uzasne provoni byt, vypral normalne to co arie a persil. Jako jsem spokojena a moc! Díky za typ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
BEBA206
10.4.12 14:39

Bonux

Dobrý den,
rada bych se pripjila se voji zkusenosti. Dlouha leta jsem pouzivala Ariel a obcas persil a diky spatne financni situaci jsem se v poslednim pulroce rozhodla pro levnejsi Bonux. rekla bych, ze pere a voni stejne jako Ariel, ale co me dost depta, tak to rozleptalo vetsinu barevnych obrazku a potisku na detskem obleceni. A co si budeme povidat, deti to nosi hlavne kuli tem obrazkum…

• Nahlásit
  • Citovat
Ladis01
23.1.13 07:34

prací prášky

Já osobně neperu, ale informace od lidí co dělají ve fabrice, kde ty prášky dělají (kousek od Hodonína). Premiové značky Persil, Ariel si kupují premiovou značku už z principu. Dle informací jim to ale nic navíc nepřinese. Další značky, Bonux, Rex a všechny ty další jsou střední třídou, od sebe se lisí těma barevnejma puntíkama uvnitř, hákazník si kupuje velice dobrý výrobek s přidanou hodnotou a vůní. Pak tam dělají cirka dalších 19 produktových značek, to jsou ty Tesca prášky, Clevry a pod. Klasický základ který vypere a neuškodí. Možná barvy trochu víc vybledávají, budou trošičku víc chemičtější vůči prádlu. Vyperou i ty nejlacinější prášky, pak je třeba dát aviváž, když to celkově spočítáte tak jste někde nad tou střední třídou. Základem je ale marketing a mediální masáž spotřebitele.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama