Stalo se Vám, že Vaše mimi mělo po některém prášku vyrážku?

Anonymni
16.1.04 09:29

Prací prostředky

Ráda bych se zeptala maminek na zkušenosti s pracími prostředky. Zda používají prášky a aviváže určené pro miminka. Jestliže ne, zda se Vám někdy stalo, že Vaše mimi mělo po některém prášku vyrážku. Děkuji za odpovědi. Zdeňka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
16.1.04 18:24

Prací prostředky

Ahoj,

mám dvouměsíčního chlapečka a používám Senza pro děti.Aviváž žádnou.

Hana

• Citovat
  • Nahlásit
2133
16.1.04 20:14

Prací prostředky

Používám Persil gel a místo aviváže ocet. Funguje to dobře. Persil používám bez potíží od narození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2793
16.1.04 20:34

Prací prostředky

Ahoj!

Já od začátku používala normální prací prostředek zn.Forsil,malá se po něm naštěstí neosypala.

Aviváž lékaři doporučují používat až od půl roku a to dětskou,podle toho jsem se řídila a nebyl žádný problém.

Zdraví Hanka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
16.1.04 23:07

Prací prostředky

Ty prostredky pro miminka bohuzel skoro nic nevyperou. Ja jsem zase dostala v balicku z porodnice vzorkove baleni Arielu. Bylo na nem zdurazneno, ze je hypoalergenni, ale ze zacatku jsem se bala. Kdyz ale zadna ta Lovela, Batole atd. ty oblecky poradne nevyprala, jednou jsem to vyzkousela, a opravdu dcera zadnou reakci nemela. Zato ty skvrny zmizely. Pro jistotu ale dodnes pouzivam na jeji obleceni dvojity machani. Avivaz radsi nepouzivam zadnou.

• Citovat
  • Nahlásit
74
17.1.04 20:25

Prací prostředky

Ahoj,

Forsil vyrábíme u nás ve firmě, tak že můžu potvrdit, že se jedná skutečně o kvalitní řadu pracích prášků. Jsou fosfátové, to znamená že většinou neobsahují nerozpustný zeolit, který může dělat problémy pro citlivou pokožku. Navíc máme i prášek přímo pro děti (Forsil Baby), zatím neví o nikom, kdo by sním měl problém a je podstatně levnější než podobné výrobky.

Neberte to jako reklamu, ale jako dobrý tip.

16.01. 2004 v 20:34, HanaZana napsal(a):

Ahoj!

Já od začátku používala normální prací prostředek zn.Forsil,malá se po něm naštěstí neosypala.

Aviváž lékaři doporučují používat až od půl roku a to dětskou,podle toho jsem se řídila a nebyl žádný problém.

Zdraví Hanka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2793
18.1.04 19:57

Prací prostředky

Ahoj!

Zdeňku,já používám právě Forsil Baby,jsem s ním spokojená.Asi obsahuje víc účinných látek,protože vypere i skvrny,které jiným pracím práškem vyprat nešly.Přece jen už mám dítko,které baští téměř všechno,něco i sama a všichni víme,jak to potom vypadá.

Ještě tip:pokud je na oblečení skvrna např.od mrkve,borůvek,apod.,ihned namočte a přímo na flek nasypte prášek.Nechte chvilku působit a potom vyperte běžným způsobem.Mně se to svědčilo,ale asi i to všichni znáte.

Ahoj Hanka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
18.1.04 22:54

Prací prostředky

Ahoj!

Taky na základě vzorku z porodnice s vyjádřením o nezávadnosti používám Ariel a zatím bez problému.

Aviváž používám Senza a taky zatím v pohodě.

K.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
1.4.04 22:55

:lol:
Ahoj, pouzivala jsem chvili Lovelu a titan baby, ale pradlo mi prislo zasedle a zrovna moc nevonelo.Potom jsem videla v nejakem casopise test pracich prasku.Nejlepe z nich vysel Ariel, kdesi hodne za nim se krcily ty zarucene nezavadne praci prasky pro deti.Od te doby nedam na Ariel /mountain spring/ dopustit.Pradlo krasne voni a vazne je bile!Do pul roku jsem pouzivala jako avivaz Lenor pro deti a ted Lenor mountain spring by Ariel.A vrele doporucuji!!!! Romca :idea: 

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat