Odsávačka mléka - zkušenosti

Anonymni
9.1.04 11:48

odsávačka mléka

Ahoj, nejsem schopná odstříkat mléko ručně (po půlhodinovém snažení získám max. 10 ml.) Nemáte někdo zkušenosti s odsávačkami mléka? Která je nejlepší?

Díky, Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

322
9.1.04 14:10

odsávačka mléka

Ahoj Veroniko,

já mám odsávačku Avent a jsem s ní celkem spokojená. Myslím, že dobrá je i odsavačka od Chicca a odsavačky od Medely (medela.cz). Ale když jsem použila odsávačku poprvé, tak taky nic neteklo, moc mi nepomáhala, bylo to stejně neúspěšné jako odstříkávání. Teprve časem to nějak začalo jít a to jak s odsávačkou, tak i ručně. Pro začátek moc doporučuji zkusit odstříkávání nebo odsávání při kojení (z druhého prsu), nebo když jsou prsa hodně nalitá. Tak jsem se to naučila a teď už to docela jde kdykoli.

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.1.04 19:27

odsávačka mléka

Ahoj!

miminko se mi narodilo hodně předčasně (v 6m), 2měsíce bylo v inkubátoru a pořádně se pít moje holčička nikdy nenaučila.Zprvu jsem začínala obyčejnou skleněnou odsávačkou,kterou jsem si totálně zničila prsa, měla jsem obrovské modřiny, prsa bolela…neminul mě zánět…no hrůza.Už jsem to skoro vzdala,ale nakonec jsem přece jen vše zvládla.

Koupila jsem si pořádnou odsávačku od Aventu (hodně podobnou má i chicco) a jde to celkem v pohodě.Ze začátku budeš mít problémy, prsa si musí zvyknout.Mně hodně pomáhalo, když jsem zprvu mačkala v pravidelných intervalech dvorec, později začít s odsávačkou.

Hlavně to chce pravidelnost,pohodu, klid.Někomu pomáhá pláč miminka nahraný na kazetě…ale já jsem přesvědčená, že je jen nutné opravdu chtít.

Nyní je malé 7m, mléka mám, že bych mohla s přehledem krmit další miminko (klidně i dvě), technika mi dala zabrat,ale jakmile jsem si na ni přišla, tak je vše v pohodě.

Kdybys náhodou chtěla vědět víc, neboj se zeptat…

ahoj Míša

!miselline@seznam.cz"

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.1.04 22:04

odsávačka mléka

Ahoj,

souhlasím s předchozími příspěvky. Velmi dobrá (ne-li nejlepší) je odsávačka Avent Isis - jen poněkud drahá (cena cca osmnáct set korun). Ale sáhnout hlouběji do kapsy se v tomto případě opravdu vyplatí. Mně se moc osvědčila. Odmasírovávat mléko ručně považuji za surovost, i když to v porodnicích doporučují. Alespoň v prvních dnech to moc bolí, zvláště jsou-li prsy tvrdé a nalité.

Evča

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
11.1.04 17:10

odsávačka mléka

Dekuju moc za rady. Zakoupim odsavacku Avent, snad budu uspesna. Musim se totiz vratit alespon na pul uvazku do prace a nechci prestat kojit. Matesovi bude teprve pet mesicu, takze chci rozhodne jeste pokracovat. „Chteni“ by tu tedy bylo, tak snad se povede.

Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
9
24.6.04 13:10

používala som BABY NOVA odsávačku, fungovala mi až po 2 týždňoch, dovtedy to bola tiež ručná práca a velmi ťažká a bolavá. je viac druhov, mne fungovala tá z dvoch častí, bol to takmer princíp :D injekcie", len sa priložilo a ťahalo. vela šťastia,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.7.04 18:45

Ahoj,
pouzivam uz 6 mesiacov odsavacku MEDELA,nakolko moja dcera odmietala pit z prsnika.Funguje to super odsavam a krmim potom z flase asi tak 6 krat za den,odsatie cca 170 az 200 ml mi trva priblizne 5min. :D NATALIA

• Nahlásit
  • Citovat
2518
1.7.04 19:15

Ahoj Veroniko,

když se narodil syn, měla jsem mléka, že bych mohla klidně kojit celou porodnici :lol: . Od „ručního“ odsříkávání mě dost bolely ruce, tak jsem si koupila odsávačku od firmy CHICCO (je to už 4,5 roku) a byla jsem moc spokojená. Technika byla jednoduchá, přiložit k bradavce a druhou rukou „odsávat“.
Držím palce při výběru té nejlepší - na dnešním trhu je toho jistě dost!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
1.7.04 19:52

Čauky Verčo, já mám odsávačku ruční a jsem s ní spokojená. Nejvíce se mi osvědčilo odsávání po kojení,nebo když jsou prsa hodně nalitá. Odsávačka mě stála něco málo přez 100,– a mám jí už na druhé dítě. Přeji hodně štěstí a spokojené mimčo! Ahoj Jana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
1.7.04 22:51

Odsávačka

Já jsem měla také odsávačku od firmy Avent ( i láhve a dudlíky) a byla jsem s tím spokojená. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
2.7.04 13:00

Ahoj,
myslíte, že má smysl brát si odsávačku s sebou už do porodnice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
2.7.04 13:06

Zeptej se v porodnici, jestli ji tam mají a půjčují. Někdo se bez ní neobejde, někdo jo. Já teď taky řešila, jestli ji mam kupovat a když jsem zjistila, že v Motole ji mají a půjčí v případě potřeby, tak ji kupovat nebudu, protože co kdybych měla štěstí a nepotřebovala bych ji pak? Uvidím pak, jestli bude třeba a event. jí pak koupí manža. Ale pokud budu kupovat, tak asi tu Avent.
Gabča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama