Pračka ARISTON, kdo máte, poraďte

2.1.20 11:00

Pračka ARISTON, kdo máte, poraďte

Ahoj, mám starší pračku Ariston HotPoint ARSF 109. Prosím vás, pokud ji někdo máte, lze nějak vyndat vnitřní část zásobníku na prášek? Je tak zanešený, chci ho dát do myčky, ale nerada bych něco poškodila. Už se mi podařilo trochu nalomit kryt - mřížku nad části kde se lije aviváž, ten šel oddělat, moc jsem si teda ale nepomohla, chtělo by to
vyndat celé. Předem díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.1.20 11:46

@Meduňková mám a normálně si ho vždycky naklonim směrem nahoru, jde hůř, ale jde ven snad jsem pomohla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 14:51
@tajnaorient píše:
@Meduňková mám a normálně si ho vždycky naklonim směrem nahoru, jde hůř, ale jde ven snad jsem pomohla ;)

Děkuji, pomohla, hlavně tím, že to prostě jde. Teda naklonit to nešlo ani trošku, pak jsem se pokusila zamáčknout takovou pojistku vlevo, ta praskla, manžel pak použil hrubší sílu a nějak to vytáhl. :jazyk: doufám že to tam pak půjde zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 16:08

:lol: tak zpět musíte první tu levou stranu vložit mezi ty pásky nebo co to je snad píšu srozumitelně :mrgreen: jinak mi jste taky pomohla, mě zase nikdy nemapadlo to dát do myčky :roll: :lol: já to drhla v ruce :palec: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama