Pračka lg a turbowash

6
13.3.21 07:33

Pračka lg a turbowash

Dobrý den, máte někdo zkušenost s pračkou lg, jejim pranim v páře a hlavně s funkcí turbowash? Zda je to dobra věc, zda využíváte a jak pere.. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1721
13.3.21 08:13

Máme doma LG a praní v páře vyuzivam hlavně pro malé děti. Co se týká Turbowash tak zkrátí prani o několik desítek minut. S prackou jsme spokojeni vybírali jsme dlouho dle recenzí a nemáme si na co stěžovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1053
13.3.21 08:49

Mám, jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.3.21 10:02

Mockrát děkuji. Rovněž vybírám pračku lg, avšak v návodu mě zarazily u předvolených pracích programů délky praní, které se pohybují nad 200 min při plné zátěži 8 nebo 9 kg, pouze jediný program na smíšené prádlo trvá 1hod 20 min, avšak při náplni 3 kg! Takže hledám alternativu, aby program netrval tak dlouho a buben se dal více zaplnit… Bude používáno na běžně špinavé prádlo typu moje triko bez fleků po sesení v kanceláři… Vypere turbowash i dost špinavé prádlo? A pára? Jak trvá asi dlouho a vypere také fleky třeba od bláta? Lze na vašich prackach u jednotlivých programů navolit program a k nemu vybrat teplotu a otáčky nebo jen zvolíte program a více s ním už nepohnete? Moc díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
13.3.21 11:21

Parní program využívám na miminkovske věci a turbowash asi nemám, mám 3,5 roku pracku starou. Jsem s ni spokojena, ale musím říct, ze se mi vyplatilo zaplatit si prodlouženou záruku na 5 let. Po dvou letech odešel nějaký ventil a nyní čerpadlo a řešení závady přes pojišťovnu je daleko pohodlnejsi než shánět servis sama.

Vyplatí se prikoupit i valchu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.3.21 12:15

Tak to mě ani nenapadlo, že by se mi něco tak rychle pokazilo. Proto chci koupit lg… Dosud mam whirlpool, která tehdy stála 8tis. Kč a vydržela 8 let, a to peru skoro denně…odešla ložiska, oprava stála necelé 2tis a jede dál…jakou máte zkušenost s poruchovostí novějších modelů vy ostatní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.3.21 17:52

A ještě mi, prosím, napište, jak dlouho asi běžně s těmito pračkami perete? Jak moc se daji zkrátit přednastavené běžné programy? Neb 220 min u bavlny na 40 me opravdu děsí. Dá se to slušně ovlivnit nebo mám raději sáhnout po pračce, kde je možno v přídavných programech i zkrátit program? Kolik vám asi trvá praní v páře bud pro alergiky nebo detské praní..? Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1721
14.3.21 08:13
@Gabrmani píše:
A ještě mi, prosím, napište, jak dlouho asi běžně s těmito pračkami perete? Jak moc se daji zkrátit přednastavené běžné programy? Neb 220 min u bavlny na 40 me opravdu děsí. Dá se to slušně ovlivnit nebo mám raději sáhnout po pračce, kde je možno v přídavných programech i zkrátit program? Kolik vám asi trvá praní v páře bud pro alergiky nebo detské praní..? Moc děkuji.

U bavlny mi program nikdy netrval 220 minut max 1,5 hod. (spíše, ale kratší dobu) záleží na naplnění pračky mám model, ktery prádlo zváží a pak určí čas prani. Praní se dá se u některých programů zkratit volbou Turbowash. Praní v páře probíhá na konci praní a nijak zvlášť to čas praní neprodlužuje. Nikdy jsem to přesně nezkoumala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
14.3.21 09:50
@Gabrmani píše:

Všechny klasické programy (bavlna nebo smíšené prádlo) od 1:20 do cca 1:50 v závislosti na hmotnosti prádla, dětský parní program vždy cca 3:30 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.3.21 08:38

Dekuji. O kolik, prosím, přídavný program turbowasch, zkrátí program?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.3.21 08:43

Ktery hlavni program turbowasch mate? Na 39 min nebo 59 min? Vypere i spinave fleky, treba od blata?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat