Z plenek se práší vlákna - jak prát

Anonymní
21.5.20 20:01

Pračka prádlo plenky

Aboj, stalo se vám někomu že se prášily vlákna z plenek? Jak nových tak starých i triček některých po vyprání. Právě miminku bych chtěla dát vše bez částic, ale nemůžu se toho zbavit. Máme novou pračku tak jestli v ní něco může být pokažené nebo to dělá všechno oblečení a já si jen nevšimla protože jsem to nesledovala? Sundávala jsem prádlo a měla jsem za nehty chmíří. :nevim: 8o 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9725
21.5.20 20:13

Doporucuji dratene kosile. Ty castice nepousti a nebo navstevu psychiatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8832
21.5.20 20:37

Může to být prackou, mě to dělá pračka na chatě, i když je novější, než ta, co mám doma.Po vyprani na chatě z plenek chlupy jen lítají, doma v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 20:43

@Hoa Mai reklamovat pračku?

• Citovat
  • Nahlásit
11068
21.5.20 20:51

Kup sušičku, ta ti z toho ta vlákna vyfouká. Ale vlákna se z oblečení uvolňují normálně při jakémkoliv nošení a pokud nepoužíváš umělinu, tak fakt nemají miminku jak ublížit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22354
21.5.20 20:55

Dvakrát máchej nebo kup sušičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
21.5.20 20:59

Jak tu zaznelo - susicka. Ale z obleceni se holt vlakna uvolnuji no, deti nosi bavlnu, tak to snad nic hroznyho neni. Dcera se mi zda v pohode :D Ja macham vicekrat (ne kvuli tomu teda) a stejne to dela, to nepomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15253
21.5.20 21:03
@Anonymní píše:
@Hoa Mai reklamovat pračku?

Záleží co máš za značku. Pokud nějakou levnou, tak ti reklamace nepomůže. Pokud hodně drahou, možná bych to zkusila. On bude velký rozdíl, jestli ta nová pračka bude Candy ve třídě B a nebo Miele ve třídě A++. Ale nejlepší bude přestat řešit nesmysly, případně dát víc máchání a pořídit tu sušičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 21:18

@nozu @Kukacka123 @Aduš8 děkuji, nad sušičkou uvažuji tak uvidím jestli pomůže :andel: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat